Tipy

Jablonec – Bohemians : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V prvních zápasech Fortuna Ligy přivítá Jablonec na domácí půdě hosty Bohemians Praha 1905. I když se tabulkově jedná o týmy podobné kvality, Jablonec má ve vzájemných duelech vždy navrch.

Jablonec – Bohemians tipy na zápas

Minuloroční sezona Jabloncu moc nevyšla, a letos by se určitě rád vrátil na popřední příčky tabulky Fortuna Ligy. V neděli by tak potřeboval do nové sezony vstoupit ziskem 3 bodů, co by ale proti Bohemians neměl být problém.

Jablonec - Bohemians
Jablonec – Bohemians tipy

Bohemians Praha 1905 taky minulá sezona nevyšla. Většinou se drží někde v středě tabulky, ale v sezoně 2021/22 byli na jejim konci. Proti Jablonci ale nebudou mít lehký úkol a určitě by byli rádi alespoň za remízu.

Analýza zápasu Jablonec – Bohemians

Tajnou zbraní Jablonce je jejich trenér, David Horejš. Po třech sezonách v Českých Budějovicích se letos přesunul do Jablonce, kde by měl přinést nový dech. Jeho progresivní styl hry zajisté přinese mnoho změn, přičemž fanoušci mají od něj velké očekávání. Jablonec by se tuto sezonu rád podíval zpátky do top 5, kde po minulá léta byl vařený pečený. Hlavními posilami pro novou sezonu jsou Šulc, Sejk, Polidar, Heindereich a Jovovič, který bude pravděpodobně celý tým tahat.

Bohemians trénuje Jaroslav Veselý, kde se na post hlavního trenéra dostal jenom před několika měsíci. Bohemka patří mezi slabší pražské týmy, přičemž proti Jablonci hrát opravdu neumí. Ke všemu odchází na půlroční hostování do Mladé Boleslavi Daniel Mareček, který byl oporou týmu. Brankářskou jedničkou je Roman Valeš, který dlouhé roky působil v Jablonci. V neděli ale bude mít za úkol vychytat na bývalé domácí půdě co nejvíc šancí domácího týmu.

Poslední vzájemné zápasy

Z celkových 39 vzájemných zápasů dokázal Jablonec vyhrát až 22-krát, zatím co Bohemians dokázali zvítězit jenom 7-krát. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 10-krát. Z posledních pěti zápasů nedokázali Bohemians zvítězit ani jednou, takže nejlepší výsledek v který můžou v neděli doufat, je remíza.

10. 5. 2022 | Jablonec – Bohemians 1:1

5. 12. 2021 | Jablonec – Bohemians 2:1

8. 8. 2021 | Jablonec – Bohemians 2:2

2. 4. 2021 | Jablonec – Bohemians 0:0

8. 12. 2020 | Jablonec – Bohemians 2:1

Jablonec – Bohemians Fortuna liga živé vysílání

Utkání sice nebude vysílat ČT sport, jelikož na tento ročník Fortuna ligy nezískala práva, ale živý přenos bude dostupný přes O2 TV nebo Fortuna TV. Utkání se hraje v neděli 31. 7. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude zápas hrát?

Nedělní utkání se hraje v Jablonci na stadionu Střelnice, s kapacitou 6 108 diváků.

Kde si můžu na tento duel podat sázku?

Doporučujeme využít služeb ověřených sázkových kanceláří jako například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho v utkání Jablonec – Bohemians tipy staví do role favorita?

V neděli je jasným favoritem domácí Jablonec, který to proti Bohemians prostě umí.

On 28th Červenec 2022