Tipy

Itálie – Maďarsko: Liga národů 2022 tipy zápasu

V druhém úterním večerném fotbalovém představení uvidíme hrát Itálii proti Maďarsku. Právě Maďaři vypadají na to, že mají skvělou formu, díky které se může zapsat do dějin.

Itálie – Maďarsko tipy na zápas

Po celkem dobrém startu si oba týmy brousí zuby na další bodový zisk. Hosté z Maďarska to v Itálii nebudou mít lehké, proto budou muset podat nadlidský výkon.

Itálie - Maďarsko
Itálie – Maďarsko tipy

Itálie v prvním zápase Ligy národů zaváhala v souboji proti Německu, kde si hosté odnesli domů jeden bod za remízu. Maďarsko dokázalo na domácí půdě překvapit a porazit favorizovanou Anglii.

Analýza zápasu Itálie – Maďarsko

Guerreiro. Itálie nastupuje do tohoto zápasu v horší náladě než hosté z Maďarska. Těm se minulý týden v Anglii podařil malý zázrak, díky kterému na jejich půdě získali tři body. Stejné cíle mají Maďaři i teď v Itálii, kde ale budou stát opět proti kvalitnímu kádru.

Jestli si Itálie chce sáhnout na tři body v úterním zápase, tak musí zlepšit fungování týmu jako celku. To znamená, že od Donnarummy v bráně, přes Manciniho v obraně až po Raspadoriho v útoku, bude muset fungovat komunikace.

Maďarům to v tomto směru jde mnohem líp. Přesvědčili se o tom Angličani, a Maďarsko by o tom rádo přesvědčilo i Italy. Sestava s Gulacsim v bráně, Orbanem v obraně, Nagym ve středu a Szalaiem v útoku dokáže být mnohem nebezpečnější než hvězdný italský tým.

Poslední vzájemné zápasy

I když tyto mužstva proti sobě tak často nehrají, mají již poměrně rozsáhlou sbírku vzájemných zápasů. Většinou v nich má na vrch Itálie, ale v posledních letech se povedlo vyhrát už i maďarské reprezentaci.

22. 8. 2007 | Itálie – Maďarsko 1:3

1. 5. 1991 | Itálie – Maďarsko 3:1

17. 10. 1990 | Itálie – Maďarsko 1:1

6. 6. 1978 | Itálie – Maďarsko 3:1

19. 6. 1938 | Itálie – Maďarsko 4:2

Itálie – Maďarsko liga národů živé vysílání

Utkání bude možné sledovat na televizi Sport 2, když nemáte vůli vsadit si. Jestli byste rádi zápas sledovali přímo na stránkách sázkové kanceláře, tak je dobré zvlolit si nějakou ověřenou, například Betano nebo Fortuna. Je zde ale podmínka, že budete muset mít vsazeno na jeden nebo druhý tým. Úvodní výkop je v 20:45, v úterý.

Často kladené otázky

Na jakém místě se zápas hraje?

Utkání se koná na Stadio Dino Manuzzi v Ceseně – jednom z nejlepších stadionů v celé Itálii.

Kde se dá na tohle utkání vsadit?

Určitě byste měli volit ověřené sázkové kanceláře jako SynotTip, Fortuna či Betano. Všechny nabízejí možnost vsazení si i na tento zápas.

Kdo staví Itálie – Maďarsko tipy do role favorita?

Favoritem v tomto utkání je jednoznačně domácí Itálie.

On 7th Červen 2022