Tipy

Itálie – Anglie : Liga národů 2022 tipy zápasu

Jednoznačně nejzajímavější fotbalovou událostí v pátek bude duel mezi Itálií a Anglií.

Itálie – Anglie tipy na zápas

Itálie bude v pátek mít výhodu domácího prostředí ale stejně jsou kurzy nakloněny na stranu soupeře.

Itálie - Anglie
Itálie – Anglie tipy

Anglie v překvapivě prohrála s Maďarskem a to hned dvakrát. Další zaváhání tohoto typu si dovolit nemůže, proto v Itálii musí ze sebe dát všechno.

Analýza zápasu Itálie – Anglie

Kádr Itálie je skutečně silný. V bráně stojí Donnarumma, v obraně pak tradiční sestava v složení Bonucci, Emerson, Di Lorenzo a Bastoni. Střed pole patří hráčům Barella, Tonali a Jorginho. V útoce se představí mladý Gnonto, Grifo a zkušený Immobile. Je vidět, že Itálie musí na některých pozicích improvizovat a zkoušet nové kombinace a pořád čeká až to začne fungovat. Nejvíc je cítit zranění Pellegriniho, který byl stabilní součástí týmu. Italové si ale budou muset v těžkém zápase poradit i bez něj, tak jako bez Politana a Verrattiho. Nic ale není nemožné a domácí prostředí má na italské hráči obrovský vliv.

Změny v sestavě se nevyhli ani anglického kádru. V bráně uvidíme Ramsdala, před ním bude bránit James, Maguire a Tomori. Právě Maguire má poslední dobou dost smůlu, ale věříme, že toto prokletí v zápase proti Itálii přelomí. Střed pole bude patřit hráčům Chilwell, Rice, Trippier a Bellingham. Právě zde je největší síla anglického mužstva. V útoce se objeví Kane, Sterling a Folden – trojice hráčů, která se bude starat o góly, které jsou klíčem k zisku tří bodů.

Poslední vzájemné zápasy

V historii se tyto dva týmy utkali celkově 7x, přičemž Itálie vyhrála 4x, remíza se zrodila 3x a to je všechno. Anglie nedokázala Itálii nikdy v historii porazit. Teď má ale dobrou formu a určitě by na San Siru v pátek večer rádi dominovali.

11. 6. 2022 | Itálie – Anglie 0:0

11. 7. 2021 | Itálie – Anglie 3:2

27. 3. 2018 | Itálie – Anglie 1:1

15. 6. 2014 | Itálie – Anglie 2:1

24. 6. 2012 | Itálie – Anglie 0:0

Itálie – Anglie Liga národů živé vysílání

Naštěstí budete mít šanci tuto fotbalovou událost sledovat na více místech. Nejpopulárnější možností je samozřejmě televizní přenos, který pro tento zápas nabídne Sport 2. Pro hazardní hráče je k dispozici živé vysílání v sázkových kancelářích. Duel se hraje v pátek 23. 9. 2022 v 20:45.

Často kladené otázky

Kde se bude tento zápas hrát?

Páteční utkání se koná na stadionu San Siro v Miláně, který má kapacitu pro 80 018 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Vsadit si můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, ale my doporučujeme využít jednu z těch ověřených, jako například Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v zápase Itálie – Anglie tipy favorizují?

Toto utkání nemá jednoznačného favorita ale pro kurzy je sympatičtější Anglie.

Dne 22. září 2022
Napsal : Tomas