Tipy

Inter – Empoli tipy na Serii A

Pokud jde o Inter, tento zápas musí skončit pouze jedním způsobem, a to nezahrnuje ztrátu bodů s týmem, který je ve spodní polovině žebříčku Serie A. Pozice Interu se vylepšila po odečtení bodů Juventusu, ale stále musí zabrat, aby si udržel pozici v nejlepší čtyřce. Naše Inter – Empoli tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Inter – Empoli tipy

Inter Milán vyhraje s čistým kontem

Inter byl působivý v posledních deseti zápasech, když vyhrál osm z nich a jednou remizoval a zároveň prohrál jediný zápas. Pokud se chceme vrátit v čase a hledat den, kdy Empoli naposledy porazilo Inter, bylo to v roce 2006.

Více než 2,5 gólu

Žádný klub v Serii A nemá tolik zápasů, kdy padlo více než 2,5 gólu, jako Inter. Měli to ve 13 z 18 zápasů, a když hráli proti Empoli naposledy, padlo jich hned šest.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Inter – Empoli

Inter měl skvělý začátek týdne poté, co porazil městského rivala AC Milán 3:0 v Coppa Italia, a nyní se soustředí na prodloužení svého skvělého restartu po reprepauze, kdy vyhrál čtyři z pěti odehraných zápasů. Inter byl druhým nejproduktivnějším týmem, když hrál doma a získal osm výher s jednou prohrou. Dostali také jen čtyři góly a zároveň jich nastříleli 21.  kteří momentálně chybí kvůli zranění, jsou Samir Handanovic, Romelu Lukaku a Marcelo Brozovic.

Hostující tým se nemusí bát vypadnutí ze Serie A, protože svůj osud mají pevně pod kontrolou a mají 13bodový náskok před prvním týmem pod čarou sestupové zóny. Přesto je ve zbytku sezóny velký prostor pro zlepšení a trenér Paolo Zanetti a jeho hráči rozhodně nebudou mít klid, dokud nebudou splněny cíle, které si kladou. Empoli má v této sezóně venku jen jedno vítězství, pět remíz a tři prohry. Hostujícímu týmu budou kvůli zranění chybět Mattia Destro a Lorenzo Tonelli, Razvan Marin je suspendován.

Inter - Empoli tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

6.5. 2022 | Inter 4:2 Empoli

19.1. 2022 | Inter 3:2 Empoli

27.10. 2021 | Empoli 0:2 Inter

26.5. 2019 | Inter 2:1 Empoli

29.12. 2018 | Empoli 0:1 Inter

Často kladené otázky Inter – Empoli tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 23.1. ve 20:45 na stadionu San Siro.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 4, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 21. ledna 2023
Inter – Empoli tipy na Serii A
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.