Tipy

Inter – Bayern: předpovědi a sázky na zápas 7. září 2022

V rámci skupinové fáze Ligy Mistrů se na milánském San Siru proti sobě postaví giganti světového fotbalu – Inter Milán a Bayern Mnichov. Atraktivní duel se odehraje ve středu 7. září v italském Miláně.

 Tipy na zápas Inter – Bayern

Sázkové kanceláře podle kurzů očekávají spíše výhru Bayernu. Naopak nejméně bookmakeři důvěřují, že budeme při zápase svědky remízy.

 Inter si na domácím hřišti zahraje s Bayernem

Inter Milán se setká s Bayernem Mnichov po více než 5 letech, aby si změřili síly v zápase skupinové fáze Ligy Mistrů. Oba týmy si budou chtít takříkajíc napravit chuť po posledních nevydařených zápasech, Inter totiž prohrál s městským rivalem AC 2:3 a Bayern Mnichov nedokázal vyhrát nad Unionem Berlín a pouze remízoval 1:1. Papírovým favoritem tohoto zápasu je ale Bayern, ten má také ambici celkově ovládnout skupinu smrti (Skupina C) a postoupit tak z prvního místa. 

Prvním klubem, který se mu v tom pokazí zabránit bude Inter Milán, jehož silný kádr rovněž plánuje středeční zápas vyhrát. Oba kluby už také oznámily, kteří hráči do zápasu nenastoupí, Za Inter to budou zraněný Dalbert a Lukaku s poraněným stehnem. Rady Bayernu budou slabší o Sarra, který bojuje s poraněným kolenem. Úvodní hvizd padne ve 21:00 ve středu 7. září. Paralelně s tímto zápasem se bude hrát i druhý zápas Skupiny C – FC Barcelona doma nastoupí proti Viktorii Plzeň.

 Tipy na zápas Inter – Bayern

 Poslední vzájemná setkání

Od posledního zápasu těchto dvou klubů uplynulo již 5 let. Posledním vítězem tohoto šlágru je méně favorizovaný Inter, který si naposledy poradil s Bayernem 2:0.

27.7.2017 – Poslední zápas této dvojice vyhrál Inter výsledkem 2:0.

30.7.2016 – Zápas předtím však ovládl Bayern při vysoké výhře 4:1.

21.7.2015 – V roce 2015 vyhrál také Bayern, nejtěsnějším rozdílem 1:0.

 Kde sledovat Inter – Bayern

Výkop zápasu je naplánován na středu 7. září 2022 na 21:00 středoevropského času. Zápas si budete moci prohlédnout živě na stanici Nova Sport 4 nebo v některých živých přenosech sázkových kanceláří.

 Často kladené dotazy

Kde se bude hrát zápas?

Zápas se bude hrát na stadionu San Siro v italském městě Milán.

Kdo bude v zápase chybět?

Do zápasu nenastoupí na straně Interu Dalbert a Lukaku, za Bayern nebude hrát Sarr, všichni kvůli zraněním.

Kdo bude rozhodčí?

V tomto zápase bude rozhodčím zkušený Clément Turpin z Francie.

Kdo je lídrem tabulky?

Tento zápas se hraje jako první ve skupině, tedy tabulka je zatím prázdná.

On 7th Září 2022