Tipy

Inter – AC Milán tipy na Serii A

V semifinále Ligy mistrů nás čeká druhý zápas na San Siru mezi Interem a AC. Inter jde do odvety se značnou výhodou, ale v těchto zápasech se může stát opravdu vše. Naše Inter – AC tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Inter – AC Milán tipy

Oba týmy vstřelí gól

Myslíme si, že v tomto zápase uvidíme góly od obou týmů. Sice se to v posledních vzájemných zápasech a v zápasech AC moc nestává, ale v tomto vyhroceném zápase nebude AC čekat na nic a obranu bude muset výrazně otevřít.

Méně než 1,5 gólu v prvním poločase

Zároveň uvidíme v prvním poločase méně gólů. Inter bude bránit svůj dvougólový náskok a v prvním poločase nedovolí AC vstřelit více než jeden gól. Stále je zápas hodně otevřený, ale první zápas nám dal najevo, jak se bude odvíjet odveta.

Inter - AC Milán tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Inter – AC Milán

Inter

Poslední zápas dokázal Inter vyhrát a drží si skvělou formu před odvetou s AC. Výsledkem 4:2 sice Inter potvrdil dobrou formu, ale v tomto zápase vytěžil z minima maximum. Všechny tři střely na bránu totiž proměnil a poté jim Sassuolo, které bylo lepší, pomohlo vlastním gólem. Inter jde do odvety bez Dalberta a Škriniara.

AC Milán

AC Milán prohrálo už druhý zápas v řadě, tentokrát se 17. Speziou. Tento zápas byl hodně vyrovnaný, ale slabá poslední dvacetiminutovka AC rozhodla. Spezia vstřelila první gól v 75. minutě a o deset minut později přidala na konečných 2:0. AC jde do derby s Interem bez Bennacera, Kruniče, Messiase, Florenziho a vrátit by se mohl Leao.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

10.5. 2023 | AC Milán 0:2 Inter

5.2. 2023 | Inter 1:0 AC Milán

18.1. 2023 | AC Milán 0:3 Inter

3.9. 2022 | AC Milán 3:2 Inter

19.4. 2022 | Inter 3:0 AC Milán

Často kladené otázky Inter – AC Milán tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 16.5. ve 21:00 na San Siru.

Kde můžu sledovat zápas Inter – AC Milán?

Zápas můžete sledovat na stanici Premier Sport 2, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Inter si díky dobré formě vybojoval pozici v Lize mistrů a s pětibodovým náskokem na AC Milán už má téměř jistotu pro příští sezónu. AC je 5. čtyři body za 4. Laziem a TOP4 v lize mu už postupně kvůli špatné formě uniká.

Vsaďte si zde
Dne 14. května 2023
Inter – AC Milán tipy na Serii A
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.