Tipy

Hradec Králové – Zlín : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Hradec, který skvěle navazuje na svůj výkon v minulé sezoně, se v neděli utká doma se Zlínem.

Hradec Králové – Zlín tipy na zápas

Hradec Králové má z 8 zápasů na kontě 4 výhry, 1 remízu a 3 prohry. V nedělním duelu proti Zlínu jsou ale kurzy na jeho straně.

Hradec Králové - Zlín
Hradec Králové – Zlín tipy

Zlín je na tom úplně obráceně – vyhrál jenom jeden zápas, a proto mu patří předposlední místo v tabulce.

Analýza zápasu Hradec Králové – Zlín

Hradec se v posledních dvou letech výrazně zlepšil. Nejen že jeho kádr působí vyrovnaně a dokáže podávat stabilní výkony, ale dokáže hrát přesvědčivě i proti favoritům tabulky. O překvapení se postaral hned v prvním zápase nové sezony, kdy doma dokázal porazit Slavii Praha 1:0. Zabodovat dokázal Hradec i proti Bohemce a proti Viktorii Plzeň prohrál o jeden gól. Až do posledního zápasu končili zápasy maximálně jednogólovým rozdílem, ale v Jablonci se Hradec neprosadil. Prohra 0:3 trochu narušila jeho styl hry, a tak si v neděli určitě bude chtít napravit chuť doma proti Zlínu.

Trinity Zlín sice nikdy nepatřil mezi nejlepší kluby v tabulce, ale vždy si držel odstup od posledních míst. Teď je na předposledním místě v tabulce se 7 body, co je prostě málo. Nejlepší výkon podal Zlín asi proti Spartě, kdy z pozice hostů dokázal udržet bezgólovou remízu. Jinak Zlín vyhrál jenom jeden zápas, a i to proti nejslabším Pardubicím, které jsou v tabulce poslední. Jestli nechce Zlín letos hrát o záchranu, tak bude muset zlepšit všechno co na hřišti předvádí.

Poslední vzájemné zápasy

Ve vzájemných zápasech se Hradec Králové a Trinity Zlín utkali celkově 12x. Hradec dokázal v těchto zápasech vyhrát 5x, zatím co Zlín jenom 4x. Remíza se v těchto utkáních zrodila celkově 3x.

12. 3. 2022 | Hradec Králové – Zlín 2:1

17. 10. 2021 | Hradec Králové – Zlín 3:2

1. 4. 2017 | Hradec Králové – Zlín 3:1

24. 9. 2016 | Hradec Králové – Zlín 0:2

16. 3. 2003 | Hradec Králové – Zlín 1:1

Hradec Králové – Zlín Fortuna Liga živé vysílání

Tak jako všechny zápasy letošní sezony Fortuna Ligy, tak i tento na ČT Sport vidět nebudete. K dispozici ale bude na O2 TV a Fortuna TV. Zápas se hraje v neděli 18. 7. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Útkání v neděli mezi Hradcem a Zlínem se bude hrát na Lokotrans aréně v Mladé Boleslavi, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

V případě, že máte chuť si na tento duel vsadit, tak je dobré využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v duelu Hradec Králové – Zlín tipy favorizují?

Favoritem v tomto zápase je domácí Hradec Králové.

On 16th Září 2022