Tipy

Hradec Králové – Viktoria Plzeň : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Posledním sobotním zápasem, který se koná v 19. hodin, je utkání mezi Hradcem Králové a Viktorií Plzeň.

Hradec Králové – Viktoria Plzeň tipy na zápas

Hradec má zatím na kontě jednu výhru a jednu prohru. V sobotu sice bude mít výhodu domácího prostředí, proti tak silnému soupeři jakým je Plzeň, se mu ale bude hrát obtížně.

Hradec Králové - Viktoria Plzeň
Hradec Králové – Viktoria Plzeň tipy

Plzeň se zatím ještě trochu hledá, ale s Hradcem by v sobotu neměla mít větší problém.

Analýza zápasu Hradec Králové – Viktoria Plzeň

V otevíracím zápase nové sezony se Hradec Králové opravdu ukázal v tom nejlepším světle. Na domácím trávníku dokázali porazit Slavii Praha, a zázrak byl na světě. O jediný gól zápasu se postaral Daniel Vašulín, který je tedy zatím jediným gólovým střelce Hradce. V druhém utkání sezony Hradec podlehl Slovácku a navíc hral výrazně nedisciplinovaně. Až 6 žlutých karet, z čeho dvě a následně červenou kartu dostal Adam Gabriel, nejsou vizitka kterou chcete. Proti Plzni tak budou muset hrát mnohem pokorněji, i když jejich šance na výhru jsou mizivé.

Plzeň pomalu ale jistě nabírá formu. V prvním utkání v Teplicích uhráli jenom remízu 2:2, a o první vítězství v letošní sezoně se postarali doma proti Pardubicím. Gólovými střelci Plzně jsou Kliment, Mosquera a Havel. Právě na tyto hráče by si měl v sobotu Hradec dávat největší pozor. Až na výjimku jménem Lukáš Hejda, který v Teplicích dostal červenou kartu, hraje Plzeň poměrně disciplinovaně. V Hradci je proto čeká poměrně lehký zápas, ale nesmí nic podcenit.

Poslední vzájemné zápasy

Hradec Králové se s Viktorií Plzeň utkal ve vzájemných zápasech celkově 25x. Hradec dokázal vyhrát jenom 6x, zatím co Plzeň ovládla až 15 zápasů. Remíza se zrodila 4x, proto se v sobotu očekává výhra Plzně.

11. 5. 2022 | Hradec Králové – Viktoria Plzeň 0:2

6. 2. 2022 | Hradec Králové – Viktoria Plzeň 0:1

29. 8. 2021 | Hradec Králové – Viktoria Plzeň 0:1

7. 4. 2017 | Hradec Králové – Viktoria Plzeň 0:1

2. 10. 2016 | Hradec Králové – Viktoria Plzeň 1:4

Hradec Králové – Viktoria Plzeň Fortuna liga živé vysílání

Česká Televize nemá práva na vysílání zápasů Fortuna Ligy, proto budete muset tyto zápasy sledovat buď v O2 TV nebo na Fortuna TV. Utkání se koná tuto sobotu 13. 8. 2022 v 19:00.

Často kladené otázky

Kde se bude zápas hraje?

Poslední sobotní duel se hraje na Lokotrans Aréně v Hradci Králové, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Na tento duel si doporučujeme vsadit v jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, jako například Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho v utkání Hradec Králové – Viktoria Plzeň tipy favorizují?

Jasným favoritem v tomto utkání jsou obhájci titulu z Plzně.

Dne 11. srpna 2022
Napsal : Tomas