Tipy

Hradec Králové – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Prvním zápasem 11. kola Fortuna Ligy je duel mezi Hradcem Králové a Teplicemi.

Hradec Králové – Teplice tipy na zápas

Hradec je zatím na 7. místě v tabulce, co přibližně odpovídá jeho výkonu. Doma proti Teplicím by ale měl zvítězit, čemu nasvědčují i kurzy, a tak se posunout o něco výš v tabulce.

Hradec Králové - Teplice
Hradec Králové – Teplice tipy

Teplice taky nepodávají nějaký neobvyklý výkon, a proto jim patří 11. místo v tabulce. Z 10 zápasů dokázali vyhrát jenom 3, proto jim kurzy ani v sobotu nefandí.

Analýza zápasu Hradec Králové – Teplice

Hradec měl skutečně silný start do sezony, když dokázal hned v úvodním zápase doma porazit Spartu Praha. Výsledek 1:0 nikdo nečakal a proto to bylo první velké překvapení sezony. Od té doby měl Hradec lepší i horší zápasy. Proti silným soupeřům jako Viktoria Plzeň či Slovácko, nedokázal zvítězit, ale proti Bohemce či Olomouci ano. Hradec podává dost dobré výkony, a to i v zápasech které nakonec prohraje. Z polsedních 4 zápasů ale Hradec nevyhrál ani jeden, co trochu narušuje jeho plány. Proto je výhra doma proti slabším Teplicím povinnou jízdou, v které musí tento klub obstát. Určitě si chce napravit chuť z trpké prohry proti Spartě v posledním zápase.

Teplice letos taky umí překvapit, o čem svědčí remíza s Plzní či se Spartou. V posledním zápase dokázali Teplice vysoce porazit Pardubice, co jim určitě dodalo chuť do hry. V zápase proti Hradci Králové ale budou muset podat o něco lepší výkon než podávali do teď, jestli chtějí pomýšlet alespoň na jeden bod.

Poslední vzájemné zápasy

Hradec Králové se s Teplicemi utkal celkově ve 24 zápasech. V 11 z nich dokázal Hradec dominovat a Teplice vyhráli jenom 8 z těchto duelů. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 5x.

20. 3. 2022 | Hradec Králové – Teplice 2:1

24. 10. 2021 | Hradec Králové – Teplice 3:0

7. 5. 2017 | Hradec Králové – Teplice 0:2

5. 11. 2016 | Hradec Králové – Teplice 1:0

30. 5. 2015 | Hradec Králové – Teplice 3:1

Hradec Králové – Teplice Fortuna Liga živé vysílání

Jestli byste rádi tento duel sledovali živě, tak máte k dispozici buď přenos na O2 TV nebo Fortuna TV. ČT Sport tento zápas vysílat nebude. Duel se hraje v sobotu 8. 10. 2022 večer v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Duel mezi Hradcem Králové a Teplicemi se bude hrát v sobotu na Lokotrans Aréně v Mladé Boleslavi, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že byste měli chuť si na tento zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v zápase Hradec Králové – Teplice tipy favorizují?

Jasným favoritem v tomto utkání je domácí Hradec Králové.

Dne 6. října 2022
Napsal : Tomas