Tipy

Hradec Králové – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odpoledne přinese i duel mezi Hradcem Králové a Zbrojovkou Brno.

Hradec Králové – Brno tipy na zápas

Hradec Králové nás letos přesvědčuje, že šestá pozice v minulé sezoně nebyla náhoda. Aktuálně mu patří páté místo v tabulce, a v zápase doma proti Zbrojovce Brno jsou kurzy na jeho straně.

Hradec Králové - Brno
Hradec Králové – Brno tipy

Zbrojovka Brno měla dobrý vstup do sezony, ale v posledních zápasech se dost trápí. V sobotu tak moc šancí na výhru nemá a určitě by bylo rádo i za 1 bod.

Analýza zápasu Hradec Králové – Brno

Jen málokterý klub se dokázal tak vyšvihnout jako Hradec Králové. Vstup do sezony měl letos skutečně nadstandardní, jelikož dokázal doma porazit silnou Slavii. Pak sice byl krátký na Slovácko i Plzeň, ale byly to vyrovnané zápasy. Výhra proti Bohemians byla taky dost důležitá a Hradci vrátila potřebnou sebědůvěru. V posledním zápase vyhrál Hradec Králové doma s Teplicemi 4:1, takže se potvrdilo, že domácí prostředí má na jeho výkon silný vliv. Proti Zbrojovce by neměl mít v sobotu žádný problém a ziskem 3 bodů si jenom utvrdí svou dobrou pozici v tabulce.

Zbrojovka Brno vstupovala do sezony jako outsider ale ukázala nám, že určitě nechce hrát o záchranu. Momentálně je na 8. místě v tabulce, co je na původního outsidera víc než dobré. Z posledních 3 zápasů ale nedokázalo Brno vyhrát ani jeden a tento týden nemá taky moc šancí na výhru. Hradec je silný soupeř, proti kterému by byla Zbrojovka určitě ráda i za 1 bod a remízu.

Poslední vzájemné zápasy

Hradec Králové se se Zbrojovkou Brno utkal celkově v 26 případech. Z těchto duelů dokázal Hradec vyhrát až 11 zápasů, zatím co Zbrojovka jenom 6. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila spolu 9x.

19. 3. 2017 | Hradec Králové – Brno 0:0

17. 9. 2016 | Hradec Králové – Brno 1:1

29. 11. 2014 | Hradec Králové – Brno 2:1

2. 8. 2014 | Hradec Králové – Brno 0:3

31. 3. 2013 | Hradec Králové – Brno 3:1

Hradec Králové – Brno Fortuna Liga živé vysílání

Jestli byste rádi tento zápas sledovali živě, tak máte k dispozici přenos na O2 TV nebo na Fortuna TV. ČT Sport tento duel vysílat samozřejmě nebude. Zápas se hraje v sobotu 15. 10. 2022 odpoledne v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas bude hrát?

Duel mezi Hradcem Králové a Zbrojovkou Brno se bude v sobotu hrát na Lokotrans Aréně v Mladé Boleslavi, která má kapacitu pro 5 000 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že byste si rádi na tento očekávaný duel vsadili, tak uděláte dobře, když si vsadíte v jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat – Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v zápase Hradec Králové – Brno tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto utkání je domácí Hradec Králové.

Dne 13. října 2022
Hradec Králové – Brno : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler