Tipy

Hradec – Karviná tipy: Potvrdí Hradec svou formu?

Hradec Králové bude hrát s Karvinou. Hradec Králové by měl dle všech prognóz Karvinou porazit. Čísla sice nelžou, ale překvapení se může stát kdykoliv.

Hradec – Karviná tipy

Tipy jsou více než zajímavé, i když se jedná o zápas, kde je favorit Hradec Králové. Očekávali bychom daleko nižší kurzy. Bookmakeři však rozdali karty a my jsme pro vás vybrali tři tipy zdarma. Vsadíte si?

hradec-karvina-tipy

Hradec Králové je v tomto zápasu favorit. Karviná se potýká s ne příliš lichotivou formou a v posledních sedmi zápasech nevyhráli ani jeden zápas. Díky tomu se dá předpokládat, že Hradec si urve tři body jakoby nic. Hradec je v tabulce na šestém místě a Karviná je na předposledním patnáctém místě. Karviná inkasovala až 27 branek a rozdala pouze 14, zatímco Hradec Králové inkasoval 22krát a vsítil 21krát, což není úplně ideální značka, ale stále jim to stačí k tomu, aby byli v tabulce na mnohem vyšší příčce než Karviná. Hradec Králové by měl tento zápas dle statistik vyhrát.

Hradec – Karviná tipy jsme vybrali zdarma a mohli byste je na svých tiketech ocenit. Koneckonců čísla často nelžou a zde jsou prognózy jasné. Navíc si můžete vybrat až ze tří různých tipů.

Pohled na zápas z pohledu šancí

Z pohledu šancí je na tom Hradec Králové mnohem lépe než samotná Karviná. Jasně, Karviná se potácí na předposledním místě tabulky, a i to jen díky tomu, že poslední Teplice dostaly více branek než oni. Je nutno uvést, že Karviná tuto sezonu nevyhrála ještě ani jeden jediný zápas, a to už odehrála 14 kol. Nevěříme, že Hradec si nechá ujít tuto příležitost k získání poměrně jednoduchých tří bodů. I když by Hradec vyhrál, tabulkově se sice neposunou, ale alespoň by se mohli přiblížit vyššímu místu. Hradec Králové by však měl vyhrát, protože pokud by třeba remizoval a Mladá Boleslav by vyhrála, znamenalo by to sesuv v tabulce na nižší pozici, a to určitě hráči, management ani trenér nechtějí dopustit. Proto si myslíme, že se Hradec o své tři body na domácím trávníku bude rvát jako lev. Aktuální forma Hradce je celkem kvalitní, zatímco forma Karviné stojí za…”2.50 Kč”. Samozřejmě by se mohlo stát, že Karviná překvapí a napraví svoji formu, ale nikdo tomu moc šancí nedává.

Hradec – Karviná tipy jsou vybrané především ve prospěch Hradce Králové, a to proto, že forma jednotlivých týmů je úplně jinde než při jejich posledních odehraných vzájemných zápasech.

Poslední vzájemné zápasy

Poslední dva vzájemné zápasy dopadly takto.

31.07.2021 | Karviná – Hradec 1:1

30.04.2017 | Karviná – Hradec 4:2

Hradec – Karviná tipy na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na O2 TV a Fortuna TV.
  • Živý přenos začne již 28.11.2021 v 15:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

Zápas se odehraje na stadionu Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

Bude zajímavé sledovat Pavla Dvořáka. Kolik gólových šancí vytvoří?

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Vsaďte si v jakékoliv sázkové kanceláři, která disponuje českou licencí.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Je to zápas, který má krásné kurzy, i když je vítěz velmi pravděpodobný. Tipy jsou taktéž  velmi zajímavé.

Je nějaký jiný zápas, na který bych mohl vsadit?

Ano. Můžete zkusit vsadit na zápas Sparta – Liberec.

 

Dne 25. listopadu 2021
Napsal : Mark Z