Tipy

Fulham – Chelsea tipy na Premier League

Tým Grahama Pottera právě prochází náročnou přechodnou fází a porážka proti jejich místnímu rivalovi Fulhamu tento týden by mohla bývalého šéfa Brightonu poškodit. Fulham má teď skvělou formu, když vyhrál čtyři zápasy po sobě. Naše Fulham – Chelsea tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Fulham – Chelsea tipy

Remíza

Myslíme si, že toto místní derby skončí remízou, protože Fulham je dobře připravený tým, ale proti Chelsea nemá nejlepší výsledky, zatímco Potterovi muži jsou zranění, což by mělo vést k těsnému a napínavému zápasu. Fulham neporazil Chelsea od roku 2006, ale tato dvojice v letech 2011-2012 uhrála čtyři remízy v pěti zápasech. Domácí prohráli pouze jeden z posledních šesti soutěžních i nesoutěžních zápasů ve všech soutěžích, zatímco Chelsea dokázala vyhrát pouze jeden z posledních šesti zápasů.

Méně než 2,5 gólu

V tomto zápase neočekáváme mnoho gólů, protože čtyři z posledních šesti ligových zápasů mezi těmito dvěma kluby vyprodukovaly méně než 2,5 gólu. Tři z posledních pěti zápasů Fulhamu také zaznamenaly méně než tři vstřelené góly a hosté budou tento čtvrtek bez svého nejlepšího střelce Mitroviče. Chelsea zaznamenala v pěti z posledních šesti zápasů méně než 2,5 gólu a hosté budou kvůli zranění bez klíčových útočných možností Broja, Sterling a Aubameyang.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Fulham – Chelsea

Fulham podnikl cestu do Midlands, aby se utkal s Leicesterem ve svém posledním ligovém zápase, kde osamocený gól z prvního poločasu od Mitroviče dokázal Silvovým mužům zajistit všechny tři body. Bohužel pro čtvrteční hostitele je Mitrovic suspendován a Fulham na jeho góly v této sezóně opravdu spoléhal, zatímco Duffy má virózu a Kebano je mimo hru kvůli zranění.

Chelsea ve svém posledním ligovém zápase prohrála na vlastním stadionu s Man City 1:0, Mahrez vstřelil zásadní gól těsně po hodině. Chelsea během tohoto zápasu ztratila několik klíčových hráčů kvůli zranění a vypadá to, že na krátký výlet do Fulhamu bude chybět Aubameyang, Mendy, Pulisic, Sterling, Loftus-Cheek, Broja, Chilwell, Wesley Fofana, James a Kante.

Fulham - Chelsea tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

10.9. 2022 | Fulham 0:0 Chelsea

1.5. 2021 | Chelsea 1:0 Fulham

16.1. 2021 Fulham 0:1 Chelsea

3.3. 2019 | Fulham 1:2 Chelsea

2.12. 2018 | Chelsea 2:0 Fulham

Často kladené otázky Fulham – Chelsea tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 12.1. ve 21:00 v Craven Cottage.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 10. ledna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.