Tipy

Fulham – Arsenal tipy na Premier League

Arsenal čeká krátký výjezd na stadion Fulhamu, proti kterému potřebuje získat body, protože náskok Arsenalu se zkrátil na pět bodů. Pro Gunners to může být složité, protože Fulhamu se letos daří a je vysoko na sedmém místě. Naše Fulham – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Fulham – Arsenal tipy

Oba týmy skórují

Naše první předpověď na Fulham – Arsenal se týká skórování obou týmů. Gunners vyhráli šest z posledních sedmi zápasů s Fulhamem a oba týmy skórovaly v pěti z těchto střetnutí. Oba týmy také skórovaly ve třech z posledních šesti zápasů Fulhamu a čtyřech z posledních šesti zápasů Arsenalu ve všech soutěžích.

Více než 2,5 gólu

Naše druhá předpověď Fulham – Arsenal zahrnuje celkový počet gólů vstřelených během 90 minut. V pěti z posledních sedmi ligových utkání mezi těmito dvěma kluby padlo více než 2,5 gólu a v neděli očekáváme další podobný zápas. V posledním ligovém zápase Fulhamu bylo vstřeleno pět gólů, když těsně prohrál venku s Brentfordem, zatímco pět z posledních šesti zápasů Arsenalu v lize a poháru zaznamenalo alespoň čtyři vstřelené branky.

Fulham - Arsenal tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Fulham – Arsenal

Fulham

Fulham se naposledy vydal na cestu do Brentfordu a jeho výprava skončila prohrou. Domácí měli zápas pod kontrolou, v 6. minutě se ujali vedení, ale Solomon krátce před přestávkou vyrovnal za Fulham. Brentford se penaltově vrátil dopředu a poté pět minut před poločasem vstřelil třetí gól.  Vinicius po přestávce snížil,  ale Fulham i tak prohrál 3:2. Fulham bude na zápas proti lídrovi bez Cairneyho, Kebana, Kurzawy, Palhinhi a Soarese.

Arsenal

Gunners museli minulý víkend skórovat tři, aby si zajistili doma všechny tři body proti bojujícímu Bornemouthu. Góly Parteyho, Whitea a Nelsona zachránily Arsenal, který zůstává s náskokem pěti bodů v čele tabulky. Jesus, Nketiah, Trossard, Odegaard, Tierney a Elneny právě teď trpí zraněními nebo nemocí a mnozí budou muset projít pozdním kondičním testem, aby mohli v neděli podniknout krátký výlet do Fulhamu.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

27.8. 2022 | Arsenal 2:1 Fulham

18.4. 2021 | Arsenal 1:1 Fulham

12.9. 2020 | Fulham 0:3 Arsenal

1.1. 2019 | Arsenal 4:1 Fulham

7.10. 2018 | Fulham 1:5 Arsenal

Často kladené otázky Fulham – Arsenal tipy

Kdy a kde bude hrát zápas mezi Fulhamem a Arsenalem?

Tento zápas se bude hrát 12.3. v 15:00 na Craven Cottage.

Kde můžu sledovat zápas Fulham – Arsenal?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 31x, z čehož 22x vyhrál Arsenal, 3x vyhrál Fulham a 6x byla remíza.

Vsaďte si zde

Dne 10. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.