Tipy

Frankfurt – Neapol tipy na Ligu mistrů

Los tohoto osmifinále mezi Frankfurtem a Neapolí, je těžký, protože v něm nejde určit pevného favorita. Neapol má lepší formu a v lize se jí daří více, ale oba týmy hrají v úplně jiné zemi, takže tento zápas může mít nepředvídatelný průběh. Naše Frankfurt – Neapol tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Frankfurt – Neapol tipy

Neapol vyhraje

Naším prvním tipem pro tento zápas je, že vyhraje Neapol. Frankfurt vyhrál pouze ve dvou z posledních pěti zápasu, zatímco Neapol má v lize od 4.1. pouze výhry. Sice se potkávají dva úplně jiné fotbaly a Frankfurt hraje doma, i přesto si však myslíme, že se Neapoli podaří přenést si ligovou formu i do Ligy mistrů.

Více než 2,5 gólu

Oba týmy nejsou ve špatné formě, a proto by nebylo překvapením, kdybychom viděli hodně gólu na obou stranách. Frankfurt skóroval ve čtyřech z posledních pěti zápasů a vstřelil v nich celkem devět branek. Neapol všech pět vyhrála a prosadila se hned dvanáctkrát.

Frankfurt - Neapol tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Frankfurt – Neapol

Frankfurt

Frankfurt si ve svém posledním zápase snadno poradil s Werderem Brémy. Zápas skončil 2:0 v jejich prospěch a svého soupeře nenechali za celý zápas vystřelit na bránu. První gól byl vlastní od kapitána Brém Friedla už v sedmé minutě. Další gól jsme viděli až po přestávce, když se znovu prosadil skvělý Kolo Muani. Frankfurtu bude na osmifinále s Neapolí chybět pouze Marcel Wenig, který má zlomený kotník.

Neapol

Neapol, podobně jako Frankfurt, také neměla nějaké větší problémy se svým soupeřem a dokázala zvítězit 2:0 nad Sampdorií. V 6. minutě kopala Neapol penaltu, ale Matteo Politano neproměnil. O 13 minut později už se ale Neapol dostala do vedení, když se prosadil Victor Osimhen. Sampdoria šla ještě před poločasem do desíti, protože červenou kartu viděl Tomás Rincón. Druhý poločas toho moc nenabídl, ale přece jen se Neapol dostala ke druhé penaltě v zápase, kterou si tentokrát vzal Eljif Elmas a dokázal proměnit. Neapoli bude pro zápas s Frankfurtem chybět pouze Raspadori.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Frankfurt – Neapol tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 21.2. ve 21:00 v Deutsche Bank Parku.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Nova Sport 3, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 19. února 2023
Frankfurt – Neapol tipy na Ligu mistrů
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.