Tipy

Francie – Rakousko : Liga národů 2022 tipy zápasu

Ve čtvrtek se na Lize národů představí i Francie, která v Paříži přivítá rakouský národní tým.

Francie – Rakousko tipy na zápas

Francii se v poslední době na velkých turnajích nedaří tak jak by chtěla, ale proti Rakousku by zápas zvládnout určitě měla. Kurzy stojí na její straně, proto se očekává její domácí dominance.

Francie - Rakousko
Francie – Rakousko tipy

Rakousko letos v Lize národů dokázalo vyhrát jenom jednou, a to v úvodním zápase proti Chorvatsku. Proto jsou jeho šance na výhru minimální.

Analýza zápasu Francie – Rakousko

Fotbalová legenda a trenér Francie Didier Deschamps má důvod na obavy. Národnímu týmu z krajiny galského kohouta se letos vůbec nedaří. I když má v týmu spoustu hvězd, které se inviduálně dokážou prosadit, někdy je souhra týmu jako celku o něco komplikovanější. Přesvědčili jsme se o tom v zápasech proti Dánsku, kde Francie překvapivě prohrála doma 1:2. V Chorvatsku dokázala Francie remizovat 1:1, a stejně pak v Rakousku. V posledním zápase Francie doma prohrála s Chorvatskem 0:1 a už má skutečně nad sebou velkou hrozbu. Ve čtvrtek se tak budou muset hvězdy jako Griezmann, Giroud a Mbappe skutečně činit, jelikož celá Francie na to spoléhá.

Od Rakouska nikdo nečekal velké zázraky ale zatím dokázalo párkrát překvapit. Nejvíc zajímavá je výhra 3:0 proti Chorvatsku z pozice hostů, která dodala týmu odvahu. V červnu dokázalo Rakousko remizovat doma s Francií a tento výkon by rádo opět napodobilo. V Paříži to ale rakouský kádr nebude mít lehké. Nejvíc očí bude na Baumgartnerovi, Arnautovicovi a Gregoritschovi.

Poslední vzájemné zápasy

Ve vzájemných zápasech dominuje Francie, která dokázala Rakousko z 8 zápasů porazit až 5x, zatím co Rakušané vyhráli jenom 2x, naposledy v roce 2008. Remíza se zrodila celkově 2x, ale právě poslední zápas se letos skončil tímto výsledkem.

10. 6. 2022 | Francie – Rakousko 1:1

14. 10. 2009 | Francie – Rakousko 3:1

6. 9. 2008 | Francie – Rakousko 1:3

28. 3. 2007 | Francie – Rakousko 1:0

28. 6. 1982 | Francie – Rakousko 1:0

Francie – Rakousko Liga národů živé vysílání

Zápas mezi Francií a Rakouskem v rámci Ligy národů budete moct živě sledovat jenom prostřednictvím sázkových kanceláří. Žádný z našich televizních kanálů tento zápas vysílat nebude. Duel se hraje ve čtvrtek 22. 9. 2022 v 20:45.

Často kladené otázky

Kde se bude tento zápas hrát?

Utkání se bude konat na Stade de France, národním stadionu francouzského týmu v Paříži, který má kapacitu pro 81 338 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

Vsadit si na tento duel můžete v každé sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít služeb těch ověřených, jako Fortuna, SynotTip nebo Betano.

Koho favorizují v zápase Francie – Rakousko tipy?

Jednoznačným favoritem ve čtvrtečním zápase je domácí Francie.

Dne 20. září 2022
Napsal : Tomas