Tipy

Francie – Dánsko tipy na Mistrovství světa 2022

Francie začala vítězně, očekávaně proti Austrálii, zatímco Dánsko dokázalo pouze remizovat proti Tunisku. Dánové mají v poslední době slušnou bilanci proti Francii a budou se snažit vyhnout porážce poté, co se jim nepodařilo získat všechny tři body z jejich úvodního zápasu. Naše tipy na zápas Francie – Dánsko si můžete přečíst v tomto článku:

Francie – Dánsko tipy

Dánsko ve svých posledních třech zápasech proti Francii neprohrálo, získalo dvě výhry a remízu, takže můžete vidět, proč si myslíme, že Skandinávci získají minimálně bod. Francie se vyřádila proti Austrálii, ale Dánsko je mnohem těžším soupeřem a bude tuto francouzskou obranu více testovat, zatímco pro takové jako Giroud a Mbappe bude těžší skórovat. Francie by byla pravděpodobně spokojená s remízou v tomto zápase, zatímco bod je absolutní minimum, které Dánové přijmou vzhledem k remíze proti Tunisku. Pět z posledních sedmi vzájemných soubojů mezi těmito dvěma reprezentacemi vyprodukovalo méně než 2,5 gólu a my plně očekáváme další napjatou záležitost s nízkým skóre. Pět z posledních šesti zápasů Francie a čtyři z posledních šesti zápasů Dánska také zaznamenaly méně než tři vstřelené góly, což přidává další váhu naší predikci, že v tomto utkání padne méně než 2,5 gólu.

vsaďte si zde

Analýza zápasu Francie – Dánsko

Francie možná začátek proti Austrálii zaspala, ale zbytek zápasu dominovala a nakonec si snadno zajistila všechny 3 body. Tato výhra 4:1 přinesla 2 góly Giroudovi, který v žebříčcích střelců Francie dorovnal nejlepšího Henryho, což je úžasný výkon pro útočníka, který není považován za jednoho z nejlepších francouzských útočníků. Dánsko bude pro Deschampsovy muže tvrdší zkouškou a Francouzi se musí v tomto zápase vyvarovat přílišné sebedůvěry, protože Dánové jsou vybaveni dobrou kvalitou.

Dánsko a Tunisko předvedly slušnou show, přestože zápas 1. zápasu skončil bez branek. Oba týmy měly šance na skórování a jasně šly za vítězstvím, ale bod byl spravedlivý výsledek podle průběhu hry. Od Dánů se však očekávalo, že tento zápas vyhrají, a pokud by proti Francii prohráli, hrozilo by, že budou vyřazeni z mistrovství světa mnohem dříve, než se očekávalo.

Francie - Dánsko tipy

Sázky na zápas Francie – Dánsko (Fortuna)

Myslíme si, že v prvním poločase padne méně než 1,5 gólů. (1.35)

Výsledek v prvním poločase

  • Francie – 2.47
  • Remíza – 2.14
  • Dánsko – 5.40

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 1.73
  • Více než 2,5 – 2.17

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.97
  • Ne – 1.81

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 1.90
  • Ne – 1.87

vsaďte si zde

Předpokládané sestavy na zápas Francie – Dánsko

Podle informací, které jsme získali od našich zdrojů budou sestavy vypadat nějak takto:

Francie:

Lloris – Kounde, Varane, Upamecano, T. Hernandez – Tchouameni, Rabiot – Dembele, Griezmann, Mbappe – Giroud

Dánsko:

Schmeichel – Andersen, Christensen, Kjaer – Kristensen, Hojbjerg, Eriksen, Maehle – Skov Olsen, Dolberg, Damsgaard

Francie sice prohrávala proti Austrálii, ale zbytek zápasu dominovala a zvítězila 4:1. Přičemž Dánové se trápili proti Tunisku a museli zkousnout hořkou remízu 0:0. Tento zápas by mohl být velmi vyrovnaný. Dánsko má proti Francii pozitivní bilanci, ale Francie se pomalu vrací do své formy. Zároveň má stále velmi kvalitní sestavu.

Predikce na zápas Francie – Dánsko

Francie má více hvězd a kvalitnější tým než Dánové. Ovšem Skandinávci již několikrát po sobě našli recept na mistra světa z roku 2018. Dvakrát Francii porazili v Lize národů a skoro díky nim favorit vypadl z ligy A. Tento zápas bude za nás velmi vyrovnaný, i když si to bookmakeři nemyslí. Proto by mohl být sice riskantní, ale za to lákavý kurz na výhru Dánska. (4.70)

Často kladené otázky Francie – Dánsko tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 26.11. ve 17:00 na stadionu 974.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

vsaďte si zde

On 24th Listopad 2022