Tipy

Francie – Chorvatsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

Francii čeká v pondělí večer zkouška ohněm na domácí půdě, kde se postaví proti Chorvatsku. Konečně by se mohla zrodit první výhra Francie.

Francie – Chorvatsko tipy na zápas

Smůla nebo chyba komunikace, o tom můžeme už jen polemizovat. Je vidět, že Francie nehrá to na co je zvyklá, a proto se nedokáže prosadit. Ze tří zápasů nevyhrála ani jednou a teď už je opravdu nejvyšší čas s tím něco dělat. Zápas proti Chorvatsku už jednou vcelku zvládla, proto to musí v pondělí ještě vylepšit a získat 3 body.

 

Francie - Chorvatsko
Francie – Chorvatsko tipy

Chorvati na tom nejsou o moc líp, a jestli chtějí pomýšlet na postup ze základní skupiny, tak budou muset uhrát alespoň jeden bod na půdě opravdu těžkého protivníka.

Analýza zápasu Francie – Chorvatsko

Na domácí půdě se za Francii představí v bráně Maignan, v obraně Kounde, Kimpembe a Saliba, před nimi budou hrát Guendouzi, Clauss, Tchouameni a Hernandez. Útok, který se snad prosadí co nejvíc krát, bude ve složení Nkunku, Mbappe a Ben Yedder. Kvalitní tým, který ale už musí ukázat svoji sílu.

Chorvatská jedenáctka není plná hvězdných jmen, ale zakládá na své týmové hře. V bráně bude chytat Livakovic, před ním bude bránit Vida, Stanisic, Caleta-Car a Juranovic. Záložníkem k pohledání je Modric, vedle kterého bude hrát Kovacic. Útok patří hráčům Vlasic, Orsic, Pasalic a Kramaric. Chorvatsko bude muset zakládat na stabilním výkonu a čekat na chyby Francie.

Poslední vzájemné zápasy

I když má Chorvatsko poměrně kvalitní tým, na Francii je vždy krátké. V posledních pěti zápasech nedokázalo ani jednou vyhrát, přičemž Francie ovládla až tři z těchto zápasů a dvakrát se zrodila remíza. Před týdnem dokázali Chorvati jenom remizovat na domácí půdě, takže v Paříži to budou mít mnohem těžší.

6. 6. 2022 | Francie – Chorvatsko 1:1

14. 10. 2020 | Francie – Chorvatsko 2:1

8. 9. 2020 | Francie – Chorvatsko 4:2

15. 7. 2018 | Francie – Chorvatsko 4:2

17. 6. 2004 | Francie – Chorvatsko 2:2

Francie – Chorvatsko liga národů živé vysílání

I když je jasné, že se bude jednat o zajímavý zápas, bohužel ho žádná naše televize vysílat nebude. Takže v případě, že byste ho rádi viděli, tak budete muset využí live přenosů jedné z populárních sázkových kanceláří jako Betano, Fortuna nebo SynotTip, kde je ale nutné mít uzavřenou sázku. Duel Francie – Chorvatsko se začíná v pondělí ve 20:45 našeho času.

Často kladené otázky

Kde se bude tento zápas konat?

Utkání se bude hrát na Stade de France, obrovském stadionu v Paříží, s kapacitou neuvěřitelných 81 338 míst.

Kde je možnost si na zápas vsadit?

Na tento zápas doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

Koho v zápase Francie – Chorvatsko tipy více preferují?

Jasným favoritem v tomto utkání je domácí Francie, i když na šampionátu zatím podává slabší výkony.

Dne 12. června 2022
Napsal : Tomas