Tipy

Fiorentina – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Plzeň splnila první část plánu, když získala Česku desáté místo v žebříčku koeficientu. Teď se už může pokusit pouze o zázrak v Itálii, kde hraje od nuly o postup. Naše Fiorentina – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Fiorentina – Plzeň kurzy

Fiorentina – Plzeň tipy

Méně než 2,5 gólů

Naším jasným tipem je, že v tomto utkání uvidíme maximálně dvě branky. Plzeň se bude pokoušet o stejný zázrak jako v tom prvním utkání a myslíme si, že na to bude Fiorentina dost dlouho hledat recept. Maximálně dvě branky jsme viděli pětkrát z posledních šesti utkání domácích. U Plzně to bylo ve třech posledních zápasech v řadě.

Oba týmy vstřelí gól – Ne

Naším druhým tipem je, že neuvidíme góly obou celků. Pokud v tomto utkání uvidíme branku, tak bude pouze od jednoho z celků. Tuto statistiku jsme viděli v posledních čtyřech zápasech po sobě u obou z celků.

Vsaďte si zde

Fiorentina - Plzeň tipy

Analýza zápasu Fiorentina – Plzeň

Fiorentina

Fiorentině se posledně v lize nedařilo a zklamala její efektivita, což může pomoct Plzni v odvetě. Genoa dokázala pevně držet a z dvaceti střel proměnila Fiorentina jedinou. Genoa tuto špatnou efektivitu trestala a obdržela ve 42. minutě penaltu, kterou dokázal proměnit Gudmundsson. Fiorentina se ve druhém poločase zlepšila a hned na startu srovnával Ikoné. Genoa však remízu 1:1 udržela a Fiorentina z mnoha šancí nedokázala už ani jednu proměnit a Plzeň tak může čerpat naději ze špatného proměňování šancí svého soupeře. Proti Plzni budou domácí pouze bez Nzoly.

Plzeň

Plzeň v posledním ligovém kole hrála proti již bývalému lídrovi ligy. Bývalému, protože proti němu dokázala Plzeň vytáhnout skvělý výsledek a zaslouženou výhru po dalším bezchybném obranném výkonu. Plzeň tak šla znovu správným směrem před velkým zápasem v Itálii. Tento zápas byl však více taktickou bitvou a diváci viděli pouhé tři střely na bránu v celém průběhu. I přesto dokázala Plzeň vyjít z tohoto utkání vítězně, když se mohla Plzeň v 87. minutě radovat z vítězného gólu Šulce. Plzeň tak jede s obranou formou do zápasu sezóny, který může přinést historický výsledek. Proti velkému favoritovi však bude bez Durosinmiho, Jirky, Sýkory, Valenty a Mosquery.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Fiorentina – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 18.4. v 18:45 ve Florencii na Stadio Artemio Franchi.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Jesus Gil Manzano.

Vsaďte si zde
Dne 17. dubna 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.