Fotbalové zprávy

Favorité Mistrovství světa 2022 – Kdo vyhraje

Mistrovství světa ve fotbale 2022 se nezastavitelně blíží a mnozí už mají připraveny své tipy na vítěze. Kdo jsou na mistrovství světa ve fotbale favorité na získání titulu, proč a kde si na ně podat? Právě na toto se podíváme v tomto článku. Je mezi námi vybranými i vaši ms ve fotbale 2022 hlavní favorité na vítěze?

Mistrovství světa ve fotbale favorité 2022

Kandidátů na vítěze se pokaždé najde mnoho, ale už nejednou jsme byli překvapeni reálným závěrem. Co jsou nejlepší prediktoři na vítězství Mistrovství světa ve fotbale? Různé sázkové společnosti dávají různé váhy na určitá kritéria. Mezi ty nejdůležitější patří složení týmu. A tedy kdo jsou ti hráči, kteří mají dovést svou zemi až do samotného závěru akce úspěšně. Dále je to týmová forma. Jak vypadaly jejich poslední zápasy? Nezáleží jen na samotném výsledku posledních zápasů, ale také na sehrání týmu. Několik vítězství v řadě však umí přinést dostatečné sebevědomí, které je ve vypjatých zápasech benefitem. Psychika jednotlivých hráčů umí také velmi zavážit, ale s ní lze jen těžko pracovat v předzápasových předpovědích, natož ještě týdny dopředu. Toto jsou tabulkový Mistrovství světa ve fotbale favorité.

Favoriti
Šance
Stávkové kanceláře

1. Brazília

Brazília

5,0

2. Argentína

Argentína

8,0

3.  Francúzsko

Francúzsko

6,8

4. Anglicko 

Anglicko  MS

7,8

Brazílie

Brazílie přece nemůže chybět mezi favority. V předpovědích favoritů se vždy nachází i tento stát. Ani letos tomu není jinak a sázkové společnosti dávají Brazílii největší naděje na výhry. S pěti tituly už na krku si plánují ještě zvýšit tento rekord. Dopomoci jim k tomu mají taková jména jako Neymar, Vinícius Junior a Alisson Becker.

vsaďte si zde

Argentina

V Argentině, která se momentálně pyšní dvěma tituly mistrů světa, jsou připraveni zvýšit si svoji nepřetržitou sérii výher. Momentálně je to 35 zápasů v řadě, zatímco rekord je 37. Momentálně je jejich sestava výborně sehraná a dokazuje to i výhra v Copa América. Ve skupinové fázi na ně čekají Mexiko, Polsko a Saúdská Arábie, které sice mohou překvapit, ale Argentina je velmi favorizovaná. Pokud by vyhráli, mistry by se stali znovu po 36 letech, tedy ještě z dob, kdy úřadoval Diego Maradonna.

vsaďte si zde

Francie

Francie se bude letos snažit obhájit titul mistrů světa před 4 lety. Sestavu mají plnou hvězdných hráčů, jejichž přestupy stály rekordní peníze jako Mbappé nebo Pogba. Zda však budou spolu umět obhájit jejich platy je už sporné. Výkony totiž předvádějí velmi nestabilně a je jen těžko říci, jestli bude Francie hrát jako před čtyřmi lety nebo jako v Euro 2020.

vsaďte si zde

Anglie

Jediný tým, při kterém jsou si sázkaři méně jisti o tom, jaký podají výkon než Francouzi. I Za Anglii nastoupí mnoho velkých jmen, ale některá z nich nemají za sebou velmi úspěšnou sezónu, jako například Harry Maguire. Přestože to už bylo před více než 50 lety, i anglický tým už dokázal získat titul mistra světa. Po neúspěšném finále v Euro 2020 mají možnost si napravit chuť a získat úspěch na mezinárodním turnaji po delší době.

vsaďte si zde

Všechny mohou ještě překvapit Dánové

Dánsko bude jeden z nejostřeji sledovaných týmů na Mistrovství. Přestože se v žebříčcích Mistrovství světa ve fotbale favorité pohybují až kolem desátého místa. Christian Eriksen se po srdeční zástavě na Euro 2020 vrací a mnozí si od něj hodně slibují. Pokud hledáte tým s vyšším kurzem, který se vyplatí sledovat, doporučujeme vám právě Dánsko.

Mistrovství světa ve fotbale favorité 2022 – Naše předpovědi

Podle našeho názoru by Mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru mohla vyhrát právě Argentina. Kromě důvodů, které jsme zmínili výše je zde ještě jeden, který může zavážit v boji o výhru. A tímto důvodem je Lionel Messi. Je dost možné, že tato Mistrovství světa jsou pro něj těmi posledními. Messi hrál už přes půlku svého života a při všech titulech, oceněních a rekordech, kterých ve své kariéře dosáhl, se mu ještě nepodařilo získat titul mistra světa. Tím, že může být tento pokus jeho posledním, můžeme od něj samotného, ​​ale také od celého argentinského týmu, očekávat hru s celým srdcem. A k jejich snaze umí dopomoci i dvanáctý hráč v podobě diváků. Jejich podpora možná umí potlačit Argentinu i přes ostatní favority na výhru.

Favorité Mistrovství světa 2022

FAQ

Pokud jste si ještě něčím nejste jistí ohledně favoritů na Mistrovství světa ve fotbale 2022, možná vám pomůže ještě sekce nejčastějších otázek. Věříme, že vám dokáže objasnit, co ještě článek nevyjasnil.

Kdo je největším favoritem na titul mistra světa 2022?

Tabulkově největším favoritem je brazilský tým. Je plný velkých jmen i mladých hráčů, kteří mají co dokázat. Brazílie vyhrála tento titul už pětkrát a stále se snaží napravit si chuť po prohře 7:1 s Německem.

Proč sázet na Mistrovství světa ve fotbale?

Sázení dokáže zlepšit celkový zážitek ze zápasů, aniž byste museli sedět přímo na stadionu. Kromě toho, že máte možnost vyhrát peníze, je zde také faktor adrenalinu, který vám bude proudit tělem, když je těsný stav a máte podán tiket na jeden z týmů nebo střelce gólu.

Vyplatí se Mistrovství, i když nehraje náš tým?

Samozřejmě závisí na tom, jakým jste fanouškem fotbalu, ale tento turnaj je jeden z nejprestižnějších na světě a to, co se stane na Mistrovství světa se zapíše do fotbalové historie. Určitě si nechcete nechat uniknout setkání toho nejlepšího, co země nabízejí.

Přečtěte si také – Nejlepší sázkové kanceláře pro Mistrovství světa.

On 31st Říjen 2022