Tipy

Everton – Arsenal tipy na Premier League

Seana Dycheho čeká první zápas na lavičce Evertonu a los mu moc nepřál. Jeho první zápas se odehraje tento víkend proti prvnímu celku Premier League, Arsenalu, který na konci přestupového období ještě dokázal posílit. Přivedl totiž Jorginha od jejich největšího rivala, kterým je Chelsea. Naše Everton – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Everton – Arsenal tipy

Méně než 2,5 gólu

Očekáváme těsných 90 minut mezi těmito dvěma kluby, přestože je tato dvojice na opačných koncích tabulky. Everton bude doufat, že co nejlépe využije vliv nového manažera v prvním zápase. Dyche a jeho týmy je obvykle těžké porážet, zatímco Arsenal byl v poslední době vynikající v defenzivě a účastnil se několika zápasů s nízkým skóre. Dva z posledních čtyř ligových zápasů Evertonu přinesly méně než 2,5 gólu, zatímco tři z posledních pěti zápasů Arsenalu ve všech soutěžích zaznamenaly méně než tři vstřelené góly.

Oba týmy dají gól – Ne

Neočekáváme, že by měly oba týmy vstřelit gól, a pokud některý z těchto týmů skóruje, zápas vyhraje. Everton ve svém posledním zápase proti West Hamu nedokázal skórovat a od října neudržel čisté konto. Arsenal zaznamenal udržel čisté konto ve třech z posledních šesti zápasů, z čehož byly dva na venkovním hřišti.

Everton - Arsenal tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Everton – Arsenal

Everton

Poslední ligový zápas Evertonu proti West Hamu se ukázal jako konec působení Franka Lamparda u klubu z Merseyside. Bowen vystřelil všechny tři body domácím, přestože Everton měl mnohem větší procento držení míče. Dyche bude mít za úkol dostat z této strany Evertonu více gólů, bude těžší je porazit než pod Frankem Lampardem. Patterson, Garner, Townsend, Keane a Godfrey tento víkend pravděpodobně vynechají kvůli zranění.

Arsenal

Poslední ligový zápas dokázal Arsenal vyhrát v pětigólové přestřelce doma s Man. United. Rashford otevřel skóre, ale góly Nketiaha a Saky dostaly Gunners do vedení 2:1. Martinez vyrovnal za Man. United těsně 60. minutou, ale Nketiahův gól v posledních minutách zajistil domácím všechny tři body. Jesus, Smith Rowe, Partey, Nelson a Elneny vynechají zápas s Evertonem kvůli zranění.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

11.9. 2022 | Arsenal 0:0 Everton

17.7. 2022 | Arsenal 2:0 Everton

22.5. 2022 | Arsenal 5:1 Everton

6.12. 2021 | Everton 2:1 Arsenal

23.4. 2021 | Arsenal 0:1 Everton

Často kladené otázky Everton – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 4.2. ve 13:30 na stadionu Goodison Park.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylink TV.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 2. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.