Tipy

Drita – Plzeň tipy na Konferenční ligu

Plzni se domácí zápas s kosovskou Dritou nepovedl a znovu nedostala balón do brány. Byla však lepším týmem na hřišti a teď můžeme jen čekat, co venkovní zápas přinese. Naše Drita – Plzeň tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Drita – Plzeň kurzy

Drita – Plzeň tipy

Výhra Plzně

Čekáme, že Plzeň už dokáže dotáhnout tento dvojzápas do vítězného konce a potvrdí roli favorita. Doma byla přece jen lepší, ale ke gólům nesčetné šance bohužel nevedly, a tak se musí Plzeň venku hodně soustředit, aby neudělali nějakou osudovou chybu, která by vedla k jejich brzkému a překvapivému vypadnutí z předkol Konferenční ligy.

Méně než 2,5 gólu

Také si myslíme, že uvidíme maximálně dva góly vzhledem k útočné formě Plzně, která není ideální. Drita se minulý zápas k bráně Viktorky téměř nedostala, takže tam moc nečekáme ani tentokrát.

Drita - Plzeň tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Drita – Plzeň

Drita

V Kosovu nová sezóna ještě nezačala, a tak jsou tyto zápasy pro jejich zápasy s přáteláky ty jediné, které můžou kosovští fanoušci sledovat. I přesto nemá Drita nějakou ideální formu a z posledních pěti zápasů vyhrála jeden. Pro Plzeň musí být zápasy, jako jsou tyto, povinností. Drita by na rozdíl od Plzně neměla mát žádný problém se zraněními nebo absencemi.

Plzeň

Viktoria Plzeň už měla o víkendu nakročeno k první výhře, ale znovu to nevyšlo. V 81. minutě šli Viktoriáni do vedení zásluhou Hejdy, který po chybě Hradecké obrany zakončil k tyči. Poté se to však pro plzeňské sesypalo. Prvně kopal Vašulín penaltu v 87. minutě. Tu však nedokázal proměnit. Už to vypadalo, že tento zápas Plzeň zvládne, ale pak přišla poslední minuta nastavení a zápasu, kdy se prosadila nová hradecká posila, Ondřej Šašinka. Ten v poslední akci zápasu naběhl na centr na zadní tyči, kde to měl hlavou do prázdné, protože Staněk nestíhal. Plzeň do Kosova jede bez Havla a Pernici, kteří jsou zranění.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Drita – Plzeň tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas Drita – Plzeň se bude hrát 3.8. ve 20:00 v Prištině na stadionu Fadil Vokrri.

Kde můžu sledovat zápas Drita – Plzeň?

Tento zápas můžete sledovat na stanici ČT Sport, která nabízí televizní i internetové vysílání zdarma pro české občany.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Hlavním rozhodčím tohoto zápasu bude Jakob A. Sundberg.

Vsaďte si zde
Dne 1. srpna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.