Tipy

Dortumnd – Ajax tipy na zápas LM 3/11

Druhý den zajímavých zápasů z ligy mistrů. Přesně 3.11.2021 ve 21:00 se zahájí výkop zápasu na domácím stadionu Dortmundu s Ajaxem. Dle očekávání se bude jednat o velmi vyrovnaný souboj titánů. Zápas nemá jasného favorita, ale zato nabízí ohromné množství příjemných a výhodných sázek. Právě proto mají Dortmund – Ajax tipy velmi zajímavé kurzy, a to na oba týmy.

Dortmund neprohrál doma už 7 zápasů v řadě a bude si chtít tuto bilanci pro své fanoušky udržet. Podaří se jim to i proti Ajaxu?

Dortmund – Ajax tipy 

Tipy zdarma od expertů vypadají celkem logicky. Jedná se o nepředvídanou bitvu, a tak jsou pro vás vybrané tři zajímavé tipy s kvalitními kurzy. Jen se podívejte.

dortmund - ajax tipy

Pohled na zápas z pohledu šancí

Zápas bude mít dle expertů velmi rychlý spád. Vše se bude točit kolem gólů a gólmani by měli dostat za tento zápas přidáno. Dle všeho bude každý tým střílet na bránu ve velkých dávkách a útočníci gólmanům nic nedarují. Právě proto se očekává, že v zápasu padne vyšší počet branek, než je obvyklé. Ostatně tomu nasvědčují i poslední zápasy těchto týmů. Pravděpodobně už v prvním poločase se bude každý tým snažit skórovat a nahnat si co nejvyšší náskok.

Díky tomu jsou Dortmund – Ajax tipy, které jsme uvedli výše, velmi pravděpodobné. Jak to dopadne uvidíme už brzo, ale statistiky mluví všemi jazyky.

Poslední vzájemné zápasy

V posledním zápasu padly hned 4 branky a v tom předposledním, sice datumově velmi vzdáleném, jich padlo až 5. Bude tomu tak i 3.11.2021 v Dortmundu?

19.10.2021 | Ajax – Dortmund 4:0

21.11.2012 | Ajax – Dortmund 1:4

Dortmund – Ajax tip na živé vysílání

  • Živě se na tento zápas budete moct dívat na Premier Sport 2.
  • Živý přenos začne 03.11.2021 ve 21:00.

Nejvíce kladené otázky

  • Kde se tento zápas odehraje?

V Dortmundu. Stadion Signal Iduna Park a to 3.11.2021 ve 21:00.

  • Jací budou ve hře výrazní hráči?

V obou případech to budou útočníci obou týmů, ale dle všeho bude velmi vyčnívat hráč jménem Sébastien Haller, který dává v přůměru až 2 branky za zápas.

  • Kde mohu na tento zápas podat tiket?

Přesně zde – na iFortuna.cz. Nejsou tam jen tipy uvedené výše, ale i jiné, které vám možná k srdci přirostou více. Stačí kliknout a podívat se.

  • Proč bych měl na tento zápas vsadit své peníze?

Především proto, že Dortmund – Ajax tipy jsou sice méně předvídatelné, ale zato mají krásné kurzy. Vyplatí se občas zariskovat, co říkáte?

Je nějaký jistější zápas, na který bych mohl vsadit?

Pokud máte rádi větší risk, tak můžete na svůj tiket přidat i zápas Ligy Mistrů mezi Villarreal – Bern.

Dne 1. listopadu 2021
Napsal : Mark Z