Tipy

Dortmund – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Poslední evropský zápas sezóny 2023/24 před Mistrovstvím Evropy je právě na programu. Hrát se bude finále Ligy mistrů 2024 se velkými loučení. Naše Dortmund – Real Madrid tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Dortmund – Real Madrid kurzy

Dortmund – Real Madrid tipy

Méně než 2,5 gólů

Tato statistika je už takovým pravidlem posledních finále této soutěže a viděli jsme jí v každém z posledních čtyřech finále Ligy mistrů. Vzájemné zápasy těchto celků jsou sice gólové, ale finále takového poháru je jiný zápas.

Dortmund vstřelí branku

Naším druhým tipem pro finále Dortmundu s Realem Madrid je, že uvidíme minimálně jedu branku Borussie Dortmund. V posledních pěti vzájemných zápasech vstřelil Dortmund vždy aspoň jednu a čekáme to i v tomto finále ve Wembley.

Vsaďte si zde

Dortmund - Real Madrid tipy

Analýza zápasu Dortmund – Real Madrid

Dortmund

Dortmund se v posledním ligovém kole utkal s posledním týmem Bundesligy. Byla to zároveň rozlučka Reuse se Signal Iduna Parkem. Dortmund byl lepší a rozlučku svého dlouholetého kapitána si užil. Ve 30. minutě poslal domácí do vedení Maatsen a něho o osm minut později navázal právě Reus, kterému se podařilo prosadit z krásného přímého kopu. Ve druhém poločase jsme viděli podobný průběh a skvělou hru BVB. To se ke slovu znovu dostalo v 72. minutě, kdy skóre navýšil Brandt a skóre v posledním ligovém zápase završil na 4:0 Malen. Ve finále Ligy mistrů bude Dortmund bez Bensebainiho, Duranvilla a Hallera.

Real Madrid

Real Madrid tak gólové poslední ligové kolo nezažil, ale bylo to dáno tím, že měl dlouho dopředu rozhodnuto o ligovém titulu, který po pauze znovu bere. V posledním kole proti Realu Betis z toho moc pohledné utkání nebylo a průběh byl vyrovnaný bez nějakých větších šanci. Ze sedmi střel na bránu tak nepřišla jediná branka a v posledním domácím zápase Kroose na Santiago Bernabeu jsme tak sledovali bezbrankovou remízu 0:0. Real Madrid poletí do Londýna bez Tchouaméniho, Alaby a pravděpodobně bude chybět i Lunin, který Realu do finále velmi pomohl.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Dortmund – Real Madrid tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 1.6. ve 21:00 v Londýně na Wembley Stadium.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici Nova Sport 3.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Slavko Vinčić.

Vsaďte si zde
Dne 31. května 2024
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.