Tipy

Wimbledon 2022 ATP Finále : Djoković – Kyrgios tipy

Nenasazený Kyrgios z Austrálie se ve finále Wimbledonu potká s nasazenou jednotkou, Novakem Djokovićem.

Djoković – Kyrgios tipy na zápas

Konečně jsme se dočkali finále letošního Wimbledonu, kde jsem se dočkali jednoho překvapení. Nick Kyrgios z Austrálie si poprvé zahraje finále nejprestižnějšího turnaje, ale bude mít vůči sobě, dle některých, nejlepšího hráče světa.

Djoković - Kyrgios
Djoković – Kyrgios tipy

I když Novak Djoković už není světová jednička, pořád dokazuje, že patří mezi nejlepší hráče světa. Musíme si přiznat, že ve 35 letech již dávno nepatří mezi nejmladší, ale jen málokomu se povedlo vyhrát Wimbledon 6 krát. Poslední 3 ročníky ovládl právě srbský tenista a na titul si brousí zuby i tento rok. Jeho cesta byla poměrně jednoduchá, ale narazil i na těžší soupeře. V prvním kole zdolal Korejce Kwona ve 4 setech, v druhém kole si ve 3 setech poradil s Kokkinakisem ve 3 setech. Ve 3. kole si poradil s krajanem Kecmanovićem hladce ve 3 setech, a to samé platilo ve 4. kole s Nizozemcem van Rijthovenem, ale ve 4 setech. První zaváhání přišlo ve čtvrtfinále proti Italovi Sinnerovi, kde musel otočit zápas po prvních dvou prohraných setech. V semifinále si poradil s Britem Norriem 2:6 6:3 6:2 6:4.

Kyrgios má za sebou mnohem obtížnější postup, ale o to víc si váží toho, že se dostal až do finále. Je to jeho finálová premiéra, a i když jeho šance na úspěch nejsou nejlepší, udělá všechno pro to aby titul získal on a ne Djoković.

Kdy a kde se zápas bude hrát?

Finálový zápas se bude hrát v neděli v 15:00 na centrálním dvorci klubu All England Club.

Djoković – Kyrgios živé vysílání

Jestli si nechcete nechat finále Wimbledon 2022 ujít, tak máte dvě možnosti. Buď ho budete moct sledovat v televizi na Eurosportu, nebo prostřednictvím live přenosu v jedné ze sázkových kanceláří.

Djoković – Kyrgios vzájemné statistiky

Tyto dva tenisti se naposledy utkali v roce 2017. Zajímavé je, že i když Djoković dlouho kraloval světovému žebříčku, nikdy nedokázal Kyrgiose porazit. Hlavním kamenem úrazu je pravděpodobně sebevědomí tohoto Australčana, které dělá Djokovićovi největší problém. V obou zápasech dokázal Kyrgios vyhrát, co určitě Djokoviće netěší, proto bude chtít v neděli vyhrát o to víc.

Obhájce titulu

Djoković není ve finále Wimbledonu žádným nováčkem. Poslední 3 ročníky patřili právě jemu, a tento rok chce svůj úspěch zopakovat. Jestli se mu podaří vyhrát, tak v statistikách vyrovná Samprase a Renshawa, kteří mají po 7 titulů. Víc má už jenom Federer, kterému se povedlo Wimbledon vyhrát až 7-krát.

Často kladené otázky

  • Kde se bude finále Wimbledonu hrát?

Finálový zápas na Wimbledon 2022 se bude hrát na centrálním dvorci klubu All England Club v Londýně.

  • Kdo má v zápase navrch?

V zápase Djoković – Kyrgios tipy favorizují bývalou světovou jednotku, Novaka Djokoviće.

  • Můžu si na finále vsadit?

Určitě, doporučujeme ale využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Fortuna nebo Betano.

Dne 8. července 2022
Napsal : Tomas