Tipy

Chelsea Londýn – AC Milán : Liga mistrů 2022 tipy zápasu

Skupina E v Lize mistrů přinese ve středu zápas mezi Chelsea Londýn a AC Milán.

Chelsea Londýn – AC Milán tipy na zápas

Chelsea Londýn má sice už ty nejlepší roky za sebou, ale pořád je to jeden z těch nejlepších anglických klubů. Ve středu hraje proti AC Milán doma, a proto stojí kurzy na její straně.

Chelsea Londýn - AC Milán
Chelsea Londýn – AC Milán tipy

AC Milán vyhrál minulou sezonu Serie A, ale letos se mu zatím moc nedaří. Ve skupině E na na Lize mistrů je ale zatím na prvním místě, co se ale po zápase s Chelsea může změnit.

Analýza zápasu Chelsea Londýn – AC Milán

Výkon Chelsea na Lize mistrů je zatím dost slabý. V úvodním zápase proti Dinamu Záhřeb prohrála 0:1 a v druhém zápase doma proti Salzburgu uhrála jenom remízu 1:1. Právě v těchto dvou zápasech měla Chelsea získat co nejvíc bodů, aby se nemusela spoléhat na duel s AC Milán, který je podstatně silnější než předešlí dva soupeři. Situace je ale taková, že právě v tomto zápase na domácí půdě bude muset Chelsea dominovat. Kurzy sice stojí na její straně, ale že bychom s jistotou mohli říct, že ve středu Chelsea vyhraje, tak to určitě ne.

AC Milán svůj úkol v Lize mistrů alespoň částečně splnilo. V prvním zápase sice remizovalo se Salzburgem, ale pak doma dokázalo porazit Dinami Záhřeb. Do zápasu s Chelsea na Stamford Bridge, jde sice v role outsidera, ale remíza nebo případná výhra určitě není tak nepravděpodobná.

Poslední vzájemné zápasy

Chelsea Londýn se s AC Milán utkalo celkově v 5 zápasech, ze kterých dokázala Chelsea vyhrát až 4. AC Miláno tak dominovalo jenom v jednom z těchto utkání, jelikož remízou se žádný vzájemný zápas neskončil.

4. 8. 2016 | Chelsea Londýn – AC Milán 3:1

5. 8. 2013 | Chelsea Londýn – AC Milán 2:0

25. 7. 2009 | Chelsea Londýn – AC Milán 2:1

3. 8. 2008 | Chelsea Londýn – AC Milán 5:0

3. 8. 2004 | Chelsea Londýn – AC Milán 2:3

Chelsea Londýn – AC Milán Liga mistrů živé vysílání

V případe, že byste tento duel rádi sledovali živě, tak tuto možnost bude nabízet televizní stanice Nova Sport 3. K dispozici jsou také živé přenosy v sázkových kancelářích, kde je ale podmínkou mít aktivní sázku. Zápas se hraje ve středu 5. 10. 2022 večer v 21:00.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Středeční duel se bude hrát na londýnském stadionu Stamford Bridge, který má kapacitu pro 41 837 diváků.

Kde mám možnost si na toto utkání vsadit?

Jestli máte chuť si tento zápas o něco víc okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří jako Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v utkání Chelsea Londýn – AC Milán tipy favorizují?

Dost jasným favoritem v tomto utkání je domácí tým Chelsea Londýn.

Dne 3. října 2022
Napsal : Tomas