Tipy

Chelsea – Liverpool tipy na Premier League

V neobvyklém termínu Premier League se v dohrávce potká Chelsea s Liverpoolem. Dva velké týmy, které letos zklamaly své fanoušky a teď musí dohánět ztracené body. Naše tipy na zápas Chelsea – Liverpool si můžete přečíst v tomto článku:

Chelsea – Liverpool tipy

Neprohra Liverpoolu

Při pohledu na poslední výsledky obou týmů si myslíme, že by oba týmy uvítaly nějaké body. Hodně pravděpodobná je v tomto zápase také remíza, ale pokud přijde výhra některého z týmu, tak si myslíme, že to bude Liverpool.

Méně než 2,5 gólu

Pouze jednou v posledních pěti zápasech dokázali odehrát zápas s více než dvěma vstřelenými brankami. Poslední tři zápasy byly bez skóre, což je pozoruhodné vzhledem k ofenzívám, které oba tyto týmy mají. Oba tyto týmy odehrály tři zápasy z posledních pěti ligových zápasů.

Chelsea - Liverpool tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Chelsea – Liverpool

Chelsea

Příští sezónu nebude Chelsea hrát Ligu mistrů a právě teď se potřebují soustředit a začít budovat nový tým pro příští sezónu. Naštěstí pro klub existuje spousta nových hráčů, kteří byli koupeni od doby, kdy tým převzal nový majitel, a jedinou otázkou v tuto chvíli je, zda bude novému trenérovi dovoleno postavit něco nového od začátku sezóny. Chelsea má spoustu zraněných hráčů: Thiago Silva, Cesar Azpilicueta, Pierre Aubameyang, Raheem Sterling, Edouard Mendy a Armando Broja jsou prozatím mimo sestavu.

Liverpool

Od zápasu Manchesteru United 7:0 prohráli Reds tři zápasy v řadě a vstřelili pouze jeden gól. Liverpool má při současném tempu spoustu problémů, se kterými se musí vypořádat a v budoucnu to může být ještě těžší. Také by se mohlo stát, že jim bude chybět fotbal v Lize mistrů. Tým je sedm bodů od čtvrtého místa. Naby Keita, Stefan Bajcetic, Calvin Ramsey, Thiago Alcantara a Luis Diaz jsou zraněni.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

21.1. 2023 | Liverpool 0:0 Chelsea

14.5. 2022 | Chelsea 0:0 Liverpool

27.2. 2022 | Chelsea 0:0 Liverpool

2.1. 2022 | Chelsea 2:2 Liverpool

28.8. 2021 | Liverpool 1:1 Chelsea

Často kladené otázky Chelsea – Liverpool tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 4.4. ve 21:00 na Stamford Bridge.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si lze předplatit u Skylinku.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 72x, z čehož 27x vyhrála Chelsea, 23x Liverpool a 22x přišla remíza.

Vsaďte si zde

Dne 2. dubna 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.