Tipy

Chelsea – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Nejočekávanější zápas tohoto víkendu přijde v Premier League, kde se ve velkém derby o Londýn utká modrá Chelsea s červeným Arsenalem. Naše Chelsea – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Chelsea – Arsenal tipy

Výhra Arsenalu

Arsenal je v dobré formě a v lize zatím stále neprohrál. Proti Chelsea vyhrál už čtyřikrát v řadě. Zápas na Stamford Bridge skončil posledně 0:1 pro Arsenal a my si myslíme, že uvidíme něco podobného.

Méně než 2,5 gólu

Chelsea viděla méně než tři góly pětkrát v posledních šesti zápasech a my čekáme podobný výsledek i tentokrát vzhledem k poslednímu vzájemnému zápasu na Stamford Bridge, kde byl Arsenal také favoritem.

Vsaďte si zde

Chelsea - Arsenal tipy

Analýza zápasu Chelsea – Arsenal

Chelsea

Chelsea se vrátila na mírnou vítěznou formu a vyhrála už tři zápasy v řadě. V posledním hrála proti nováčkovi z Burnley a povinnost zvládla s výhrou 4:1. Chelsea prvně prohrávala, ale do poločasu ještě srovnala, když se vlastním gólem trefil Al-Dakhil. Ve druhém už to bylo jen o Chelsea a otočku dokonal Palmer z penalty, Sterling a vítězným gólem pak Jackson. Chelsea bude hrát doma proti Arsenalu bez Badiashileho, Chalobaha, Chilwella, Disasiho, Fofany, Lavii, Nkunkua a Brojy, což je opravdu obsáhlá absence.

Arsenal

Arsenal odehrál naposledy nejdůležitější zápas podzimu, když se utkal s teď už bývalým lídrem ligy. Hrál proti Manchesteru City a zápas moc šancí nepřinesl. Co ale přinesl bylo vymazání celého útoku City, který za celý zápas vystřelil jednou na bránu. Sázka na obranu se Arsenalu vyplatila a v 86. minutě pak pro Arsenal vyhrál zápas svým gólem Martinelli a poslal Arsenal na sdílené čelo tabulky společně s Tottenhamem. Arsenalu bude na Chelsea chybět Timber, Trossard a je nejistá účast Saky.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Chelsea – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 21.10. v 18:30 v Londýně na Stamford Bridge.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas můžete sledovat na stanci Canal+ Sport, kterou můžete najít u Skylinku

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Zápas povede Chris Kavanagh.

Vsaďte si zde
Dne 19. října 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.