Tipy

Česko – Turecko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat

Blíží se konec skupinové fáze Eura a mezi várkou dvou posledních zápasů, bude také zápas České republiky, které jde o vše. Naše Česko – Turecko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Česko – Turecko kurzy

Česko – Turecko tipy

Méně než 2,5 gólů

Turecku bude proti Česku v Hamburku stačit remíza. Myslíme si, že dle tohoto faktu bude hra také vypadat. Češi měli v posledním utkání velké problémy dostat balón do brány svého soupeře a tyto dva fakta budou znamenat, že uvidíme maximálně dvě branky v utkání Česka s Tureckem.

Česko vstřelí gól

Zároveň si však myslíme, že naši dokážou tuto bránu minimálně jednou v tomto utkání projít. Česku to sice trvalo proti Gruzii velmi dlouho i přes velký počet šancí, ale proti Turecku přijde změna na minimálně jednom postu a také by Turci nemuseli nastavit takový beton jako bývalý soupeř.

Vsaďte si zde

Česko - Turecko tipy

Analýza zápasu Česko – Turecko

Česko

Česko se naposledy utkalo ve druhém kole Eura s Gruzií, kdy přišla dávka smůly, ale hlavně velmi špatná efektivita, kterou ztrestala Gruzie a tak jsme nebrali plný počet bodů ani po 27 střelách v tomto utkání. Česku prvně nebyl uznán gól Hložka, který se při vstřelení branky dotkl balónu rukou. Na tohle navázala další smůla s rukou, když byla Hranáčovi odpískaná v pokutovém území, z čehož přišla branka z penalty Mikautadzeho. Česká aktivita přetrvala i do druhé půle, kdy Gruzínci betonovali. Dokázali jsme srovnat v 59. minutě po brance Schicka, ale ten se následně zranil a další branku nikdo ze zbývajících členů nestihl a brali jsme tak pouze jeden bod, kvůli čemuž budeme téměř jistě muset zvítězit v posledním zápase skupinové fáze. U Česka je nejistá pouze absence Schicka.

Turecko

Dávka smůly přišla i pro Turky, ale ti byli poměrně bezmocní proti favoritovi z Portugalska. Nehráli proti němu na obranný fotbal jako my, ale tahle taktika byla osudná při výsledku 0:3. Portugalci skóre otevřeli již ve 21. minutě po gólu Silvy a na tuto branku navázala bizarní vlastní branka při malé domů od Akaydina, která skončila až v síti. Ve druhém poločase jsme stihli už jen jednu branku. Tu po Ronaldově přihrávce zakončoval do prázdné Fernandes. Turecku bude proti Česku chybět Bardakci, který se vykartoval.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Česko – Turecko tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Tento zápas se bude hrát 26.6. ve 21:00 v Hamburku na Volksparkstadionu.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Tento zápas lze sledovat na stanici ČT Sport.

Kdo bude hlavním rozhodčím zápasu?

Tento zápas odpíská Istvan Kovacs.

Vsaďte si zde
Dne 25. června 2024
Česko – Turecko: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.