Tipy

Česko – Švýcarsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

Český národní tým čeká první zápas v Lize národů, a to proti Švýcarsku. Hvězdný tým helvétského kříže nemá nejlepší období, co dává českému mužstvu výhodu.

Tipy na zápas Česko – Švýcarsko

Zápas Česko – Švýcarsko tipy nabídne opravdu atraktivní. Do role favorita je postaveno Švýcarsko, ale není to ani zdaleka tak jednoznačné.

Česko - ŠvýcarskoV rámci návratu české reprezentace mezi nejlepší evropské týmy, bude muset obstát proti finalistovi posledního ročníku Světového poháru – Švýcarsku. Domácí prostředí by mohlo pomoct našim reprezentantům k výhře. V utkání Česko – Švýcarsko tipy ale hrají do karet našeho soupěře.

Analýza zápasu Česko – Švýcarsko

Český národní tým již neoplývá kvalitami jako kdysi, to si musíme uvědomit. Naopak Švýcarsko neustále potvrzuje, že patří na čelo nejen evropského, ale i světového, fotbalu. S hvězdnými hráči jako Granit Xhaka anebo Xherdan Shaqiri, se tedy není čemu divit. Českému týmu budou kvůli zranění chybět ty největší jména, a to konkrétně útočník Patrik Schick a střední obránce Tomáš Petrášek. Náš útok bude vést Jan Kuchta, zkušený útočník z Lokomotivu Moskva, kterému se ale v reprezentaci poslední dobou moc nedaří. Věříme ale, že právě v zápasu se Švýcaři se tato kletba prolomí.

Švýcarsko nastoupí do zápasu v plné síle, a opravdu si mají z čeho vybírat. V bráně bude stát švýcarská brankářská jednotka Yann Sommer, který aktuálně chytá za Borussia Mönchengladbach. V obraně bude stát Akanji, střed pole budou pokrývat Zakaria a Xhaka, na křídle Shaqiri a na centru bude Embolo. Švýcarská jedenáctka je plná hvězdných jmen a pro české hráče bude obzvlášť důležité, aby jim nedali žádnou šanci přesadit se.

Česko dokázalo z posledních pěti zápasů vyhrát tři, zatím co Švýcarsko jenom dva. Musíme ale brát v potaz, že prohry hráčů helvétského kříže byli proti týmům světového formátu, jako například Anglie.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto dva týmy se naposledy potkali v roce 2008, kdy náš národní tým dokázal zvítězit jednogólovým rozdílem.

7. 6. 2008 | Česko – Švýcarsko 1:0

Česko – Švýcarsko živé vysílání

Zápas budete moct sledovat buď prostřednictvím live vysílání na stránkách sázkové kanceláře, nebo v televizi na ČT sport. Tato televizní stanice nabízí i online přenos, takže k jeho sledování vám bude stačit jenom připojení k internetu. Zápas Česko – Švýcarsko liga národů se začíná v 20:45 našeho času.

Často kladené otázky

  • Kde se bude tento zápas odehrávat?

Zápas se koná v pražské Eden Aréně, takže český národní tým má výhodu domácího prostředí.

  • Kde je možné si na toto utkání vsadit?

Když si chcete na tento zápas vsadit, můžete tak učinit ve Fortuně, Betano nebo SynotTip.

  • Kdo je v utkání favoritem?

V utkání Česko – Švýcarsko je do role favorita stavěn tým hostů, kterým je Švýcarsko.

Dne 1. června 2022
Napsal : Tomas