Tipy

Česko – Španělsko: Liga národů 2022 tipy zápasu

Po úspěšném vstupu české reprezentace v lize národů ji čeká zkouška ohněm. Španělsko touží po výhře a Česko by bylo rádo i za remízu.

Česko – Španělsko tipy na zápas

Favorit je v utkání jasný, ale náš tým udělá všechno proto aby si ze zápasu odnesli alespoň jeden bod. V zápase Česko – Španělsko tipy na výsledek jednoznačně preferují Španělsko. Domácí prostředí Eden Arény nám ale již jednou štěstí přineslo, a tak by se to mohlo zopakovat.

Česko - Španělsko
Česko – Španělsko tipy

Český nároďák i s dávkou štěstí dokázal, že umí hrát jako tým a mít zápas pod kontrolou. Podobná strategie bude potřebná i proti hodně aktivním Španělům, kteří jsou na herním poli opravdu rychlí.

Analýza zápasu Česko – Španělsko

Po zisku jednom jednoho bodu na domácí půdě proti Portugalsku, bude španělské mužstvo usilovat o nápravu. Naši hráči dokázali splnit nelehký úkol, kdy proti favorizovanému Švýcarsku získali 3 body a poslali je domů bez bodového zisku. V nedělním zápase bychom ale tak přehnané cíly mít neměli, a remíza proti hvězdnému Španělsku bude víc než dostačující.

Do české branky se postaví Tomáš Vaclík a čeká ho opravdu nelehký úkol. K zabránění španělských gólů mu ale budou muset dopomoct obránci Krejčí, Zima, Brabec. Česká útoční formace v složení Jankto, Kuchta a Hlozek, bude mít zase úkol dostat míč za Simonovy záda.

Španělsko si plně uvědomuje, jak důležitý je zisk 3 bodů v tomto zápase. Proto hvězdný útok ve složení Torres, Morata a Sarabia bude dělat vše pro to, aby jejich tým šel domů s dobrým pocitem a plným bodovým ziskem.

Poslední vzájemné zápasy

Z historie víme, že český národní tým si se Španělmi nedokáže poradit. V posledních 3 zápasech jsme dokázali skórovat jenom jednou, a i to před více než 10 lety. Zatím co Španělsko nám střelilo gól v každém zápase, a díky tomu dokázalo vyhrát. Proto jsou Česko – Španělsko tipy na místě, jelikož hosté to na nás docela umí.

13. 6. 2016 | Česko – Španělsko 0:1

7. 10. 2011 | Česko – Španělsko 0:2

25. 3. 2011 | Česko – Španělsko 1:2

Česko – Španělsko živé vysílání

Tento duel se bude vysílat jak v televizi na ČT sport, tak prostřednictvím jejich online vysílání. Taky je možné utkání sledovat přímo na stránkách, kde uložíte sázku, jako například Betano či Fortuna. Utkání začíná v neděli v 20:45.

Často kladené otázky

  • Kde se zápas koná?

Naše reprezentace bude hrát opět doma, v Pražské Eden Aréně.

  • Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V sázkových kancelářích Betano, SynotTip a Fortuna.

  • Kdo je favoritem?

V zápase Česko – Španělsko tipy jasně favorizují hostující tým.

Dne 4. června 2022
Napsal : Tomas