Tipy

Česko – Portugalsko : Liga národů 2022 tipy zápasu

Sobotní večer určitě každý z nás zasedne před obrazovky a bude sledovat duel mezi Českou republikou a Portugalskem.

Česko – Portugalsko tipy na zápas

Českému národnímu týmu se nevede špatně, ale jestli to chce dotáhnout co nejdál, tak se bude muset zlepšit. V zápase proti Portugalsku mu kurzy moc nefandí.

Česko - Portugalsko
Česko – Portugalsko tipy

Portugalsko je naopak na tom podstatně lépe, i když v posledním zápase zaváhalo proti Švýcarsku. Proti našemu týmu si tak musí zajistit 3 body a kurzy to vidí stejně.

Analýza zápasu Česko – Portugalsko

Česko v posledním 3 zápasech v Lize národů nedokázalo vyhrát a v sobotu to opět nebude mít lehké. Čeká nás soupeř, proti kterému jsme v červenci prohráli 0:2, ale byli jsme v nevýhodě, protože jsme hráli na stadionu soupeře. V sobotu sice hrajeme doma, co nám sice pomůže, ale kvalitativní rozdíl těchto dvou mužstev nezávisí jenom od toho. Za náš tým by se měl v bráně představit Vaclík, v obraně Zima, Jemelka, Brabec, ve středu pole Coufal, Zelený, Král, Souček a v útoku Schick a Hlozek. Chybět bude Ševčík a Sadílek.

Co se týče Portugalska, tak jeho největší hvězda Ronaldo by do zápasu měl nastoupit. Není to ale jediná kvalita tohoto týmu. Patricio v bráně je jistou brankářskou světové úrovně, proto to bude náš útok mít těžké. Nebudou chybět ani Dias, Mendes, Carvalho, Fernandes či Leao. Portugalsko má kvalitní útok a silnou obranu, proto budeme muset získávat většinu míčů ve střední části herního pole.

Poslední vzájemné zápasy

Český nároďák se s Portugalskem utkal celkově ve 4 zápasech. Jednou jsme dokázali vyhrát, ale to už bylo hodně dávno. Poslední tři zápasy již dominovalo Portugalsko, na které jsme vždy krátcí.

9. 6. 2022 | Česko – Portugalsko 0:2

21. 6. 2012 | Česko – Portugalsko 0:1

11. 6. 2008 | Česko – Portugalsko 1:3

23. 6. 1996 | Česko – Portugalsko 1:0

Česko – Portugalsko Liga národů živé vysílání

Určitě vás zajímá kde se budete moct na tento zápas dívat živě. Jelikož se jedná o zápas českého národního týmu, tak jej bude vysílat ČT Sport ale k dispozici budou i živé vysílání v sázkových kancelářích, kde je ale nutno mít uzavřenou sázku. Zápas se hraje v sobotu 24. 9. 2022 v 20:45 hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Sobotní duel našeho národního mužstva a Portugalska se bude hrát na Fortuna Aréně v Praze, která má kapacitu pro 19 370 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Jestli si chcete tento zápas udělat o něco víc zajímavější, tak si můžete naň vsadit v kterékoliv sázkové kanceláři – my ale doporučujeme jednu z ověřených, jako Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v duelu Česko – Portugalsko tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto utkání je náš soupeř z Portugalska.

Dne 23. září 2022
Napsal : Tomas