Tipy

Česko – Polsko tipy na kvalifikaci EURO 2024

Náš národní tým čeká první zápas od listopadu a bude náročný v rámci kvalifikace o EURO 2024, protože se Česko utká se sousedním Polskem. Naše Česko – Polsko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Česko – Polsko tipy

Méně než 2,5 gólu

Myslíme si, že v zápase mezi Českem a Polskem padne méně než 2,5 gólu. Česku chybí Patrik Schick a poslední tři zápasy Česka proti Polsku končily s méně než třemi góly. Tento zápas bude mezi momentálně vyrovnanými reprezentacemi, a proto moc gólů neuvidíme.

Neprohra Česka

Česku sice chybí hlavní střelec, Patrik Schick, ale i další útočníci mají skvělou formu, jako třeba Tomáš Čvančara nebo Jan Kuchta. Zbytek týmu je momentálně také docela kvalitní a máme šanci v tomto zápase vyzrát nad našimi sousedy.

Česko - Polsko tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Česko – Polsko

Česko

Češi se pravidelně účastní mistrovství Evropy a letos usilujeme o osmou účast v řadě. Domácí tým v zápase proti Polsku má i letos velkou šanci se dostat na EURO. Před pár lety hráli čtvrtfinále na svém posledním turnaji a pokud jde o jejich nejlepší výkon, v roce 2004 jsme prohráli v semifinále. Jediným aktuálně zraněným hráčem je brankář Jiří Pavlenika. Česká republika se může spolehnout na to, že Tomáš Souček z West Hamu povede v tomto prvním kvalifikačním okně Čechy proti Polsku a Moldavsku jako kapitán, nicméně náš vedoucí střelec Patrik Schick vynechá oba zápasy kvůli zranění.

Polsko

Polská reprezentace neměla v kvalifikaci na EURO tolik úspěchů jako jejich soupeři, přesto se jim podařilo postoupit na tři šampionáty v řadě. Dostali se ze skupinové fáze a v roce 2016 dokonce až do čtvrtfinále. Robert Lewandowski bude opět lídrem svého národního týmu a chce přidat další góly ke své působivé bilanci 78 gólů. Poláci v tuto chvíli nemají žádné problémy se zraněními.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

15.11. 2018 | Polsko 0:1 Česko

Často kladené otázky Česko – Polsko tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas mezi Českem a Polskem?

Tento zápas se bude hrát 24.3. ve 20:45 ve Fortuna Aréně.

Kde můžu sledovat zápas mezi Francií a Nizozemskem?

Zápas můžete sledovat na stanici ČT Sport.

Jaká je vzájemná bilance těchto dvou soupeřů?

Tito soupeři se potkali celkem 6x, z čehož 3x vyhrála Česká republika a 3x Polsko.

Vsaďte si zde

Dne 22. března 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.