Tipy

České Budějovice – Zlín : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V neděli se v rámci 11. kola Fortuna Ligy proti sobě postaví Dynamo České Budějovice a Trinity Zlín.

České Budějovice – Zlín tipy na zápas

České Budějovice jsou aktuálně na 13. místě v tabulce, co je mírně pod jejich úroveň. Určitě mají na víc a zápas proti Zlínu je skvělou příležitostí jak se posunout výš, jelikož kurzy jsou na jejich straně.

České Budějovice - Zlín
České Budějovice – Zlín tipy

Zlínu se letos vůbec nedaří – patří mu předposlední místo v tabulce a v Budějovicích se bude muset skutečně snažit, jestli si chce domů odnést alespoň jeden bod.

Analýza zápasu České Budějovice – Zlín

České Budějovice sice vstoupili do sezony vítězně, výhrou nad Pardubicemi 2:0, ale pak čekali dalších 5 zápasů na výhru. Odehráli dobré zápasy jak proti Spartě, tak proti Plzni, ale body jim o kousek vždy ušli. V posledním zápase dokázalo Dynamo vyhrát v Ostravě 2:1, co značí, že Budějovice mají chuť postoupit výše v tabulce, aby se vyhli zápasům o záchranu. V neděli je čeká zápas proti vyrovnanému Zlínu a příští týden zápas proti Teplicím, ve kterém by taky měli získat alespoň bod. Teď už je pro Budějovice každý bod důležitý, proto budou muset využít domácí prostředí a se Zlínem zvítězit.

Zlín je na tom ještě o něco hůř. Z deseti zápasů dokázal vyhrát jenom jeden, a to je skutečně málo. Kvalitativně je na tom ale určitě líp než poslední Pardubice, proto by to měl začít dokazovat i na hřišti. V neděli v Českých Budějovicích nebude mít lehký úkol, ale šanca na bodový zisk zde jednoznačně je.

Poslední vzájemné zápasy

Duely mezi Českými Budějovicemi a Zlínem jsou vždy vyrovnané. Celkově se tyto dva kluby utkali 24x, z čeho dokázal každý tým zvítězit v 9 případech. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila v 6 případech.

2. 4. 2022 | České Budějovice – Zlín 2:2

30. 10. 2021 | České Budějovice – Zlín 0:2

13. 3. 2021 | České Budějovice – Zlín 0:3

7. 11. 2020 | České Budějovice – Zlín 1:2

23. 2. 2020 | České Budějovice – Zlín 3:2

České Budějovice – Zlín Fortuna Liga živé vysílání

V případě, že byste si rádi tento zápas shlédli živě, tak máte na výběr buď O2 TV nebo Fortuna TV. Jiné stanice nemají práva zápasy Fortuna Ligy vysílat. Duel se hraje v neděli 9. 10. 2022 odpoledne v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Nedělní zápas se bude hrát na stadionu Střelecký Ostrov v Českých Budějovicích, který má kapacitu pro 6 681 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Když byste měli chuť si toto utkání o něco víc okořenit, tak doporučujeme využít služeb jedné ze sázkových kanceláří, kterým se dá důvěřovat, jako například Betano, SynotTip či Fortuna.

Koho v duelu České Budějovice – Zlín tipy favorizují?

Mírným favoritem v nedělním utkání jsou domácí České Budějovice.

Dne 7. října 2022
Napsal : Tomas