Tipy

České Budějovice – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Již třetím zápasem na pořadu dne v neděli je duel mezi Českými Budějovicemi a Slováckem.

České Budějovice – Slovácko tipy na zápas

SK Dynamo České Budějovice hraje zatím takový svůj průměr. Z prvních dvou zápasů má jednu výhru a jednu prohru.

České Budějovice - Slovácko
České Budějovice – Slovácko tipy

Slovácko je na tom o něco lépe, jelikož zatím jednou vyhrálo a jednou remizovalo. I proto má v tomto utkání o něco lepší šance vyhrát.

Analýza zápasu České Budějovice – Slovácko

Největší sílou Českých Budějovic jsou hráči Hora a Škoda. Druhému jmenovanému se aktuálně moc nedaří ale jeho čas určitě přijde. V úvodním zápase sezony dokázali Budějovice v Pardubicích zvítězit 2:0 zásluhou Hellebranda a Králika. V druhém zápase hráli doma proti Spartě Praha, kde se ale výsledek otočil a Budějovice prohráli 0:2. Co se týče disciplíny, tak se Budějovice zatím docela dobře drží a taky jejich hře není moc co vytknout. Jsou to klasické Budějovice tak jak je známe a víc od nich asi čekat nemůžeme.

Slovácko pod taktovkou Martina Svědíka zatím sice nepředvádí své nejlepší výkony ale proti Budějovicím by to mělo stačit. V úvodním zápase proti Brnu uhráli jenom remízu 2:2, chuť si ale napravili na domácí půdě proti Hradci Králové, kde vyhráli 1:0. Gólovými střelci Slovácka jsou Holzer, Trávník a Daníček. Právě od těchto jmen očekáváme v neděli úspěšné zásahy. Slovácko by mělo bez větší obtíží Budějovice porazit, čemu napovídají i samotné kurzy.

Poslední vzájemné zápasy

SK Dynamo České Budějovice se s 1.FC Slovácko utkali spolu v 26 zápasech. Z těch dokázali Budějovice vyhrát jenom 6x, zatím co Slovácko až 11x. Remíza se v těchto zápasech zrodila až 9x. Slovácko má tak tendenci v těchto zápasech téměř vždy získat alespoň 1 bod.

27. 11. 2021 | České Budějovice – Slovácko 3:2

1. 8. 2021 | České Budějovice – Slovácko 0:1

23. 5. 2021 | České Budějovice – Slovácko 0:1

30. 1. 2021 | České Budějovice – Slovácko 0:0

10. 11. 2019 | České Budějovice – Slovácko 2:0

České Budějovice – Slovácko Fortuna liga živé vysílání

Toto utkání budou vysílat O2 TV a Fortuna TV. Takže jesli jej budete chtít vidět v přímém přenosu, tak budete muset využít jednu z těchto dvou služeb. Zápas se hraje v neděli 14. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Zápas mezi Budějovicemi a Slováckem se hraje na stadionu Střelecký ostrov v Českých Budějovicích, s kapacitou 6 681 míst.

Kde mám možnost si na tento duel vsadit?

Vsadit si na tento zápas můžete v každé sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít služeb jedné z těch ověřených, mezi které patří SynotTip, Fortuna či Betano.

Koho v duelu České Budějovice – Slovácko tipy staví do role favorita?

Favoritem v tomto utkání jsou hosté z 1.FC Slovácko.

Dne 12. srpna 2022
Napsal : Tomas