Tipy

České Budějovice – Slavie tipy na Fortuna:Ligu

Jedním z nedělních soubojů bude zápas Slavie venku s Českými Budějovicemi, které v prvním kole dostaly čtyřgólový výprask na Slovácku v Uherském Hradišti. Naše České Budějovice – Slavie tipy si můžete přečíst v tomto článku:

České Budějovice – Slavie kurzy

České Budějovice – Slavie tipy

Výhra Slavie

Slavie vstoupila v domácím zápase dobře do ligové sezóny a porazila doma Hradec Králové 2:0. České Budějovice se naopak trápily venku se Slováckem a prohrály vysoko o tři góly. Tomu také odpovídají kurzy a pro Slavii by měl být tento zápas povinností, aby neztráceli body už ze startu.

Oba týmy skórují – Ne

Naším druhým a odvážnějším tipem je, že udrží Slavie nulu ve venkovním prostředí. České Budějovice dopředu moc nepředvedly na Slovácku a Slavie byla dopředu i dozadu proti Hradci opravdu silná. Proto si myslíme, že uvidíme podobný průběh i ve druhém kole.

České Budějovice - Slavie tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu České Budějovice – Slavie

České Budějovice

Českým Budějovicím se nepovedl první venkovní zápas a po prvním kole sedí na dně tabulky po prohře 1:4 na Slovácku. Jediný jejich gól padl z penalty na začátku druhého poločasu, kdy to vypadalo trochu nadějně při snížení na 1:2, ale poté přidalo Slovácko další dva v posledních patnácti minutách a bylo jasné, že si tým z Uherského Hradiště nechá všechny tři body doma. České Budějovice jdou do zápasu se Slavií bez dvojice hráčů Sledkého a Zajíce.

Slavie

Slavie v prvním kola dokázala doma zvítězit nad Hradcem Králové dle očekávání. První gól jsme viděli už ve čtvrté minutě, kdy se prosadil van Buren. Další gól přidali Slávističtí až ve druhém poločase. To se zase trefila nová posila Sešívaných, Mojmír Chytil. Hradec Králové byl dopředu jalový a předvedl pouze dvě střely na bránu za celý zápas. Slavie navíc držela míč 72% hry. Do Českých Budějovic jede Slavie bez Pecha, Sinyana, Tecla a Wallema.

Často kladené otázky České Budějovice – Slavie tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas České Budějovice – Slavie se bude hrát 30.7. v 15:00 v Českých Budějovicích Na Střelnici.

Kde můžu sledovat zápas České Budějovice – Slavie?

Zápas můžete sledovat na stanici O2 TV Sport, která je dostupná u O2TV.