Tipy

České Budějovice – Sigma Olomouc : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Deváté kolo nejvyšší české fotbalové soutěže přinese zápas mezi Českými Budějovicemi a Sigmou Olomouc.

České Budějovice – Sigma Olomouc tipy na zápas

Dynamo České Budějovice se v letošním ročníku Fortuna Ligy zatím trochu trápí a v zápase proti Olomouci do doma mít lehké nebude.

České Budějovice - Sigma Olomouc
České Budějovice – Sigma Olomouc tipy

Sigma Olomouc na tom není o moc lépe. Z 8 zápasů dokázala Olomouc vyhrát zatím jenom 2, co je na její poměry dost špatné. Proti Budějovicím by ale mohla zabodovat.

Analýza zápasu České Budějovice – Sigma Olomouc

Oba týmy, které se v sobotu představí, potřebují hrát lépe. Budějovice se od začátku sezony vysloveně trápí. Lepší výkony dokázali uhrát jenom v zápasech proti Liberci, se kterým remizovali 1:1 a proti Bohemce, kterou dokázali porazit 2:1. V posledním zápase minulý víkend prohráli proti Slavii 1:6, a to je výsledek který mluví ta vše. Budějovice nikdy nehráli nejlepší fotbal v lize, ale tuto sezonu je to skutečně i pod jejich úroveň. Minulý rok skončili na 10. místě, co by chtěli určitě docílit i letos. Zatím jsou ale s 8 body na 12. místě a to z 8 zápasů není moc.

Od Olomouce jsme taky očekávali více. Tým, který byl poslední dvě sezony devátý, je zatím na 14. místě, a to je ostuda. Z 8 utkání vyhrát jenom 2, to neni to co by Sigma potřebovala hrát. Je vidět, že tuto sezonu vládne v klubu zmatek a už by byl čas to napravit. V sobotu je Olomouc v utkání mírným favoritem, takže další body navíc by se určitě hodili. Zatím se ze strany Olomouce žádné velké zázraky nekonali, ale proti Viktorce minulý víkend odehrála kvalitní zápas. Všechno nasvědčuje tomu, že v sobotu na to naváže.

Poslední vzájemné zápasy

Tyto dva kádry se utkali celkově 40 vzájemných zápasech, ze kterých dokázali Budějovice vyhrát 14, Sigma Olomouc jenom 13 a remíze se zrodila taky v 13 případech.

12. 12. 2021 | České Budějovice – Sigma Olomouc 2:1

14. 8. 2021 | České Budějovice – Sigma Olomouc 3:3

20. 4. 2021 | České Budějovice – Sigma Olomouc 2:2

15. 12. 2020 | České Budějovice – Sigma Olomouc 1:1

3. 6. 2020 | České Budějovice – Sigma Olomouc 2:0

České Budějovice – Sigma Olomouc Fortuna Liga živé vysílání

Utkání 9. kola Fortuna Ligy mezi Budějovicemi a Olomoucí můžete sledovat na Fortuna TV nebo O2 TV. Na České Televizi byste tento duel hledali zbytečně. Zápas se hraje v tuto sobotu 17. 9. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Duel mezi Českými Budějovicemi a Sigmou Olomouc se bude hrát na Střeleckém ostrově v Budějovicích, stadionu s kapacitou 6 681 míst.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Vsadit na toto utkání si můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, doporučujeme ale využít služeb těch ověřených, jako Betano, Fortuna či SynotTip.

Koho v utkání České Budějovice – Sigma Olomouc tipy favorizují?

Favoritem v tomto utkání jsou hosté z Olomouce.

Dne 15. září 2022
Napsal : Tomas