Tipy

České Budějovice – Hradec Králové : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Prvním nedělním zápasem tento týden bude duel mezi Českými Budějovicemi a Hradcem Králové.

České Budějovice – Hradec Králové tipy na zápas

České Budějovice se aktuálně nacházejí na 9. místě v tabulce, co je pro ně typické. V domácím zápase proti Hradci Králové nejsou ale kurzy nakloněny na jejich stranu.

České Budějovice - Hradec Králové
České Budějovice – Hradec Králové tipy

Hradec letos podává skutečně dobrý výkon, jelikož je momentálně na čtvrtém místě, co je na jeho poměry úspěch. I proto má v Budějovicích větší šance na výhru.

Analýza zápasu České Budějovice – Hradec Králové

Dynamo České Budějovice zatím hraje to co se od nich očekává. Proti silným soupeřům jako Sparta Praha, Viktoria Plzeň či Slavia Praha samozřejmě podlehne, ale umí i překvapit, jako například v zápse proti Bohemians, kde Budějovice vyhráli 2:1. Po 12 kolech tak mají na kontě 15 bodů a průběžné deváté místo v tabulce. Z těchto zápasů dokázali 4 vyhrát, 5 prohrát a ve 3 remizovat. V posledních třech zápasech ale ani jednou Dynamo neprohrálo. Minulý týden obstálo proti slabším Teplicím a utvrdilo si tak své místo v tabulce. Doma proti silnému Hradci ale mají menší šance na výhru, proto by byli rádi i za remízu.

Hradec vstoupil do sezony výhrou proti Slavii, a pořád nám dokazuje, že to nebyla jenom prostá náhoda. Kvalitní výkony podal i proti Bohemians či Olomouci, kde dokázal vždy vyhrát. V posledním zápase hrál doma proti Brnu a vyhrál 2:1. Do Budějovic jde tak v roli favorita a určitě by mu výhra pomohla udržet se v skvělé top 5.

Poslední vzájemné zápasy

Dynamo České Budějovice se s Hradcem Králové utkali celkově 24x, přičemž Dynamo vyhrálo 11 z těchto utkání a Hradec jenom 6. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila celkově 7.

12. 2. 2022 | České Budějovice – Hradec Králové 2:2

12. 9. 2021 | České Budějovice – Hradec Králové 0:1

25. 4. 2015 | České Budějovice – Hradec Králové 2:2

18. 10. 2014 | České Budějovice – Hradec Králové 3:2

10. 5. 2013 | České Budějovice – Hradec Králové 1:0

České Budějovice – Hradec Králové Fortuna Liga živé vysílání

Jestli máte zájem toto utkání sledovat živě, tak k dispozici budete mít buď přenos na O2 TV nebo na Fortuna TV. ČT Sport duel vysílat opět nebude. Zápas se hraje v neděli 23. 10. 2022 odpoledne v 15. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání bude hrát?

Zápas mezi Budějovicemi a Hradcem se bude hrát v neděli na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích, který má kapacitu pro 6 681 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Kdybyste si chtěli zápas udělat o něco víc zajímavější, tak doporučujeme využít služeb sázkových kanceláří, kterým se dá věřit – Fortuna, SynotTip a Betano.

Koho v utkání České Budějovice – Hradec Králové tipy favorizují?

Mírným favoritem v neděli odpoledne budou hosté z Hradce Králové.

Dne 21. října 2022
Napsal : Tomas