Tipy

Černá Hora – Česko tipy

Česko v prvním zápase reprezentační pauzy dokázalo porazit Faerské Ostrovy 3:0 a teď je čeká přátelský zápas venku v Černé Hoře, která si ve své skupině v kvalifikaci na EURO drží třetí místo. Naše Černá Hora – Česko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Černá Hora – Česko tipy

Výhra Česka

Myslíme si, že se naší reprezentaci podaří i druhý a zároveň poslední zápas na tomto srazu. Proti Faerským Ostrovům potvrdili roli favorita a v tomto zápase jsou také mírným favoritem. S Černou Horou jsme v posledních čtyřech zápasech vždy vyhráli, ale tentokrát si musíme dát pozor, protože se jí v nedávném zápase podařilo remizovat se silnými Maďary.

Více než 2,5 gólu

Naší druhou predikcí pro tento zápase je, že uvidíme aspoň tři góly. V zápasech Česka jsme v posledních sedmi zápasech hned šestkrát viděli minimálně tři góly. U Černé Hory to bylo méně, ale hodně se to odvíjelo na soupeřích, se kterýma hrála.

Vsaďte si zde

Černá Hora - Česko tipy

Analýza zápasu Černá Hora – Česko

Černá Hora

Černé Hoře se podařilo v posledním kvalifikačním zápase remizovat bezgólově 0:0 se silným Maďarskem a dokonce svého soupeře přestříleli. Za celý zápas však měli pouze 28% držení míče.

Česko

Česko dokázalo znovu porazit Faerské Ostrovy a upevňuje si tak pozici v kvalifikační skupině na EURO 2024. Na výhře 3:0 se dvěma góly podílel Václav Černý a prvním gólem v 15. minutě sparťanský Ladislav Krejčí.

Vsaďte si zde

Často kladené otázky Černá Hora – Česko tipy

Kdy a kde se bude hrát zápas Černá Hora – Česko?

Tento zápas se bude hrát 20.6. v 18:00 na Městském stadionu v Podgorici.

Kde můžu sledovat zápas Černá Hora – Česko?

Tento zápas můžete sledovat na stanici ČT Sport.

Jak se týmům daří v kvalifikaci na EURO 2024?

Černá Hora je momentálně na třetím místě ve své skupině a má stejně bodu jako druhé Maďarsko, které však má o zápas méně. Česko svou skupinu zatím vede bez prohry se čtyřbodovým náskokem na Polsko, které má o zápas méně.

Vsaďte si zde
Dne 18. června 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.