Tipy

Brno – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotní odpoledne přinese i zápas mezi Zbrojovkou Brno a FK Teplice.

Brno – Teplice tipy na zápas

Brno, které nás všechny tuto sezonu zatím příjemně překvapuje, se v sobotu postaví proti Teplicím a kurzy stojí na jeho straně.

Brno - Teplice
Brno – Teplice tipy

Teplice úspěšně navazují na zlepšení z minulého roku, ale pořád mají na víc. Zatím jim patří 11. místo v tabulce, ale z Brna si asi body nepřivezou.

Analýza zápasu Brno – Teplice

Kdybychom měli vybrat jeden klub, který tuto sezonu všechny překvapuje, tak je to určitě Zbrojovka Brno. Mnoho z nás tomuto kádru nedávalo moc nadějí na úspěch a považovali sme ho za outsidera. Od prvního zápasu nám ale Zbrojovka dokazuje opak. Do nové sezony vstoupila to správnou nohou a je to znát. Dokáže podávat stabilní výkony, které ji z 7 zápasů přinesli 4 výhry, 1 remízu a 2 prohry. Na rozdíl od ostatních týmů má pořád k dobru ještě utkání proti Viktorii Plzeň. Zatím Brnu patří pátá příčka v tabulce, co je skvělý úspěch. S Teplicemi by si doma měli poradit.

FK Teplice letos sice špatně nehrají, ale pořád je co zlepšovat. Pod taktovkou trenéra Jarošíka se Teplice postarali o malý zázrak hned v prvním utkáni proti Plzni. Doma dokázali s úřadujícím mistrem remizovat 2:2, co nikdo nečekal. Pak ale následovala prohra s Libercem a Bohemkou. V Ostravě dokázali Teplice opět zvítězit  a týmový duch byl tak zpět. O překvapení se Teplice postarali i v posledním zápase proti pražské Spartě se kterou remizovali 2:2. Je vidět, že doma to Teplice umí i proti silným klubům, ale venku jim tato odvaha chybí.

Poslední vzájemné zápasy

Brno s Teplicemi se ve vzájemných zápasech utkali celkově 44x. Z těchto společných stretů dokázala Zbrojovka vyhrát 15 zápasů, a Teplice taky 15. Remíza se zrodila 14x. Statistiky klubů jsou tak vyrovnané.

25. 4. 2021 | Brno – Teplice 0:0

20. 12. 2020 | Brno – Teplice 0:1

13. 5. 2018 | Brno – Teplice 4:1

18. 11. 2017 | Brno – Teplice 1:0

18. 2. 2017 | Brno – Teplice 1:1

Brno – Teplice Fortuna Liga živé vysílání

Sobotní duel mezi Zbrojovkou Brno a Teplicemi bude vysílat buď O2 TV nebo Fortuna TV. Česká Televize toto utkání samozřejmě vysílat nebude. Duel se koná v sobotu 17. 9. 2022 o 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento zápas hraje?

Sobotní zápas se bude konat na Adax Invest Aréně v Brně, která má kapacitu pro až 10 785 diváků.

Kde si můžu na tento zápas vsadit?

V případě, že máte chuť si na tento zápas vsadit, tak doporučujeme abyste využili služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například SynotTip, Fortuna nebo Betano.

Koho v zápase Brno – Teplice tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v tomto utkání je domácí Zbrojovka Brno.

Dne 15. září 2022
Brno – Teplice : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu
Napsal : Tomas Winkler