Tipy

Brno – Sparta Praha : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Zajímavý duel se v sobotu bude hrát i v Brně, kdy se proti sobě postaví domácí Zbrojovka a hosté ze Sparty Praha.

Brno – Sparta Praha tipy na zápas

Brno jako největší outsider si zatím vede až nadprůměrně dobře. Patří mu sice 6. místo v tabulce, ale v zápase proti Spartě nejsou kurzy na jeho straně.

Brno - Sparta Praha
Brno – Sparta Praha tipy

Sparta po pomalejším rozběhu je již zpátky ve hře a zápas od zápasu se zlepšuje. Proti Brnu je sice v pozici hostů, ale i přesto jsou kurzy na její straně.

Analýza zápasu Brno – Sparta Praha

Zbrojovka Brno byla hned od začátku sezony outsiderem. Klub, který v minulé sezoně postoupil z druhé ligy do té první, každý odsuzoval. Nikdo Brnu nedával moc nadějí na to, že se opět uchytí v nejvyšší české fotbalové soutěži. Zbrojovka nás ale od samotného začátku sezony přesvědčuje o opaku. Z outsidera se rychle stal favorit, kterého se bojí i ty nejlepší kluby. Aktuálně je po 9 zápasech Brno na 6. místě v tabulce, a na kontě má 4 výhry, 2 remízy a 3 prohry. Na rozdíl od ostatních mužstev má ale k dobru ještě jeden odložený zápas proti Viktorii Plzeň. V posledním zápase prohrálo Brno v Jablonci, proto by si v domácím zápase opět rádo sáhlo na body, i když proti Spartě to nebude mít lehké.

Sparta po pěti zápasech opět dokázala vyhrat zápas a je vidět, že se tuto sezonu trápí. Doma ale proti Hradci zabezpečila 3 body, a tak má opět chuť vyhrávat. Brno by papírově nemělo být obtížným soupeřem, ale že to není pravda, jsme se už několikrát přesvědčili.

Poslední vzájemné zápasy

Zbrojovka Brno se se Spartou Praha utkala celkově již v 50 zápasech, ze kterých ale dokázala vyhrát jenom 9. Sparta Praha na druhé strané vyhrála až 34 z těchto zápasů, přičemž remíza se ve vzájemných duelech zrodila celkově jenom 7x, co není moc. V sobotu se tak můžeme téšit na napínavý duel.

29. 5. 2021 | Brno – Sparta Praha 1:6

22. 8. 2020 | Brno – Sparta Praha 1:4

4. 3. 2018 | Brno – Sparta Praha 1:1

26. 8. 2017 | Brno – Sparta Praha 2:0

9. 4. 2017 | Brno – Sparta Praha 2:3

Brno – Sparta Praha Fortuna Liga živé vysílání

V případě, že byste měli chuť si zápas trochu víc okořenit, tak k dispozici jsou živé vysílání s možností sázky v sázkových kancelářích. Jestli preferujete telvizní přenos, tak zápas bude vysílat O2 TV a Fortuna TV. Utkání se hraje v sobotu 8. 10. 2022 večer v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se tento duel hraje?

Utkání mezi Brnem a Spartou se bude hrát na Adax Invest Aréně v Brně, která má kapacitu celkově pro 10 785 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Vsadit si samozřejmě můžete v kterékoliv sázkové kanceláři, z našich zkušeností ale doporučujeme jednu z těch důvěryhodných, jako Fortuna, Betano či SynotTip.

Koho v duelu Brno – Sparta Praha tipy favorizují?

Jednoznačným favoritem v sobotním utkání jsou hosté ze Sparty Praha.

Dne 6. října 2022
Napsal : Tomas