Tipy

Brno – Slovácko : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Sobotního zápasu se dočkají i v Brně, kde se domácí Zbrojovka postaví v 16. hodin proti hostům ze Slovácka.

Brno – Slovácko tipy na zápas

Zbrojovka Brno opět postoupila do nejvyšší české fotbalové soutěže, a bude mít nelehký úkol udržet se v ní. Bude se snažit neopakovat situaci zpřed dvou let, kdy hned po postupu do 1. ligy opět spadlo zpátky níž.

Brno - Slovácko
Brno – Slovácko tipy

Slovácko se naopak drží v první lize poměrně dobře. Minulou sezonu skončil opět na 4. místě v tabulce, a tím pádem se řadí mezi nejlepší týmy v lize.

Analýza zápasu Brno – Slovácko

Brno sice bez problémů postoupilo z druhé ligy, ale minulou sezonu neměl ani pořádného soupeře. Letos Brno ale čeká opravdová výzva, a to udržet se v nejvyšší fotbalové soutěži. Všechno to má v rukou Richard Dostálek, který sedí na trenérské židli. V kádru figurují jména jako Šiman, Endl, Fousek, Texl, Přichystal, Ševčík, Hrabina, Šural, Nečas, Bariš a Řezníček. Finální základní sestava se ale bude muset ještě řádně sehrát, jelikož ve Fortuna lize už není prostor na chyby.

Slovácko sice tento rok přišlo o Sadílka a Jurečku, ale posílili ji Kozák a Trávník, co se dá dost považovat za plnohodnotnou náhradu. Oproti Zbrojovce je zde kvalita vidět na všech pozicích, včetně trenérske židle, kde je opět Martin Svědík. Nejjistější oporou týmu je Filip Nguyen, který svými zákroky minulý rok pomohl Slovácku ke skvělému umístnění.

Poslední vzájemné zápasy

Co se týče statistik, tak Brno to proti Slovácku docela umí. Z celkově 32 vzájemných zápasů dokázalo Brno zvítězit až 15-krát, zatím co Slovácko jenom 10-krát. Remíza se zrodila 7-krát, a na základě výsledků z posledních pěti utkání se máme na co těšit.

21. 4. 2021 | Brno – Slovácko 2:4

16. 12. 2020 | Brno – Slovácko 2:1

14. 4. 2018 | Brno – Slovácko 0:1

14. 10. 2017 | Brno – Slovácko 2:1

4. 3. 2017 | Brno – Slovácko 0:0

Brno – Slovácko Fortuna liga živé vysílání

Utkání budete mít šanci sledovat na dvou místech. Buď si ho pusťte ve Fortuna TV, nebo jestli máte přístup k O2 TV, tak ho můžete sledovat tam. V klasické televizi na ČT sport se vysílat nebude. Zápas se hraje tuto sobotu v 16:00.

Často kladené otázky

Kde se zápas bude hrát?

Tyto dva moravské týmy se utkají na Městském fotbalovém stadiónu v Brně, který má kapacitu 10 785 diváků.

Kde bych si mohl na toto utkání vsadit?

Vsadit si můžete prostřednictvím důvěryhodných sázkových kanceláří jako například SynotTip či Fortuna.

Koho v utkání Brno – Slovácko tipy staví do role favorita?

Jasným favoritem v utkání jsou hosté ze Slovácka.

On 27th Červenec 2022