Tipy

Brno – Mladá Boleslav : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

V sobotu se můžeme těšit i na derby mezi Brnem a Mladou Boleslaví. Zbrojovka na domácí půdě ale nebude mít lehký úkol.

Brno – Mladá Boleslav tipy na zápas

Zbrojovka Brno v letošní sezoně Fortuna Ligy hraje překvapivě dobře. Z prvních dvou zápasů dokázala jeden vyhrát a v jednom remizovat. Teď ji ale čeká silnější soupeř z Mladé Boleslavi, který čeká na výhru.

Brno - Mladá Boleslav
Brno – Mladá Boleslav tipy

Mladá Boleslav je sice silnější tým, ale zatím v prvním dvou zápasech získalo jenom 2 body. Na kontě tak nemá ani prohru ani výhru, co se v sobotu může rychle změnit.

Analýza zápasu Brno – Mladá Boleslav

Brno pod taktovkou Richarda Dostálka v letošní sezoně zatím září. V prvním utkání proti Slovácku na domácí půdě dokázala Zbrojovka díky zásahům Ševčíka a Přichystala uhrát remízu 2:2, díky čemu získala první bod. V druhém utkání Zbrojovka Brno opravdu překvapila. Na půdě favorita z Olomouce vyhrála 2:0 po přesných zásazích od Řezníčka a Ševčíka. Brno má tak překvapivě silný útok, protivníky dokáže přestřílet v každém utkání a stává se z nej překvapení tabulky. Tým, který postoupil z druhé ligy zatím ukazuje nevídané kvality.

Mladá Boleslav ve Zlíně odehrála bezgólovou remízu a pak na domácí půdě remizovala s Jabloncem 2:2. V tomto utkání se prosadil Matějovský z penalty a v 78. minutě Mareček. Mladá Boleslav vždy hrála ofenzivní fotbal ale letos ji to zatím nevychází. Proti Brnu má sice lepší šance na výhru, ale nebude to mít určitě tak lehké jak by se mohlo zdát..

Poslední vzájemné zápasy

Brno se s Mladou Boleslaví v historii utkalo celkově 28x. Z těchto zápasů dokázalo vyhrát jenom 7x, zatím co Mladá Boleslav až 15x. Remíza se ve vzájemných zápasech zrodila 6x. Je tak jasné, že hosté z Mladé Boleslavi jsou v utkání favoritem.

8. 5. 2021 | Brno – Mladá Boleslav 2:3

16. 1. 2021 | Brno – Mladá Boleslav 1:1

10. 3. 2018 | Brno – Mladá Boleslav 0:3

10. 9. 2017 | Brno – Mladá Boleslav 0:3

22. 4. 2017 | Brno – Mladá Boleslav 2:3

Brno – Mladá Boleslav Fortuna liga živé vysílání

Tak jako všechny zápasy Fortuna Ligy, tak i tento budete moct sledovat na dvou místech. Tím prvním je O2 TV a tím druhým je Fortuna TV. Česká televize zápasy Fortuna Ligy nevysílá. Zápas se hraje tuto sobotu 13. 8. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se bude zápas hraje?

Sobotní utkání se hraje na Brněnské Adax Invest Aréně, která má kapacitu pro 10 785 diváků.

Kde si můžu na tento duel vsadit?

Nejlíp uděláte, když si vsadíte v jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, Fortuna nebo SynotTip.

Koho v utkání Brno – Mladá Boleslav tipy favorizují?

Mírným favoritem jsou hosté z Mladé Boleslavi.

Dne 11. srpna 2022
Napsal : Tomas