Tipy

Brighton – Arsenal tipy na Premier League

Snaha Arsenalu udržet se před silným Manchesterem City bude pokračovat 17. kolem, kde narazí na silný Brighton. Ten umí potrápit i ty nejlepší týmy v lize, když má zrovna formu, ale jeho výsledky jsou velmi nekonzistentní. Naše Brighton – Arsenal tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Brighton – Arsenal tipy

Oba týmy v tomto zápase vstřelí gól. Myslíme si to, protože se tak stalo v obou z posledních dvou střetnutí mezi těmito týmy. Také v tomto zápase padne více než 2,5 gólu. Stalo se tak v posledních pěti zápasech Brightonu a v posledních čtyřech zápasech jeho soupeře, i proto očekáváme v poslední den roku 2022 góly.

Analýza zápasu Brighton – Arsenal

Brighton si na Boxing Day udělal krátký výlet do St. Mary's proti Southamptonu a byl z toho gól bývalého hráče Southamptonu, Lallany, který dostal Brighton po 14 minutách do čela. Brighton šel do poločasu výsledkem 2:0 díky vlastnímu gólu Perrauda z 35. minuty a na začátku druhé půle zvýšil March na konečných 3:0. Saints sice vstřelili branku, ale pro domácí bylo příliš pozdě, protože zápas skončil 3:1. Caicedo je kvůli tomuto utkání suspendován, zatímco Moder, Webster, Welbeck a Mwepu jsou zranění.

Arsenal měl domácí výhodu proti West Hamu na Boxing Day, a přestože ve 27. minutě zaostával, muži Artety tuto nevýhodu otočili v druhém poločase ve svůj prospěch. Byl to opravdu zápas na dva poločasy, když se Arsenal vzpamatoval z gólu a vyhrál tento zápas 3:1 díky gólům Saky, Martinelliho a Nketiaha ve druhém poločase. Jesus, Tomiyasu, Smith Rowe a Nelson můžou tento víkend vynechat kvůli zranění, což bude pro Artetu velmi těžké, protože Brighton je na tom mnohem lépe než bez formy hrající West Ham.

Brighton - Arsenal tipy

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

9.11. 2022 | Arsenal 1:3 Brighton

9.4.2022 | Arsenal 1:2 Brighton

2.10.2021 | Brighton 0:0 Arsenal

23.5.2021 | Arsenal 2:0 Brighton

29.12.2020 | Brighton 0:1 Arsenal

Často kladené otázky Brighton – Arsenal tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 31.12. v 18:30 na Falmer Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 29. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.