Tipy

Brentford – Liverpool tipy na Premier League

Liverpool se momentálně snaží dostat zpět na pohárové pozice. V 19. kole jim v cestě bude stát Brentford, který se po reprezentační pauze vrátil ve velmi slušné formě a na svého soupeře se v tabulce může dotáhnout. Naše Brentford – Liverpool tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Brentford – Liverpool tipy

Tento zápas nabídne určitě zajímavou podívanou. Brentfordu se po pauze daří a Liverpool na tom také není nejhůř, ale potřebuje body, aby se dostal zpět na pohárové pozice. Proto si myslíme, že si Liverpool se svým soupeřem poradí a odveze si z Londýna tři body. V zápase zároveň padne více než 2.5 gólu. Podobně tomu v této části bylo i na podzim v minulé sezóně.

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Brentford – Liverpool

Brentford si v minulém venkovním zápase dobře poradil s West Hamem, když si vedení 2:0 z poločasu udržel až do závěrečného hvizdu. Znovu se prosadil Ivan Toney, který je ve střelecké tabulce pouhý gól za Harry Kanem. Druhý a zároveň vítězný gól přidal v závěru prvního poločasu Josh Dasilva. Pro Thomase Franka bude výběr sestavy pro tento zápas velmi těžký, protože se mu zranil nejlepší střelec Toney, který má téměř polovinu gólu londýnského celku v této sezóně. Zároveň mu stále chybí Kristoffer Ajer, Aaron Hickey a Baptiste kvůli zranění.

Zápas Liverpool – Leicester přinesl velmi nevídánou záležitost. Liverpool sice svého soupeře porazil 2:1, ale ani jeden gól nevstřelil hráč Liverpoolu. Lišky šly do brzkého vedení, ale to ještě v prvním poločase ztratily. Wout Faes si dokázal dát dva vlastní góly. Takovou kuriozitu opravdu nevídáme často. Výhra je výhra, ale na obranu Brentfordu už budou Kloppovi svěřenci muset vymyslet něco nového. Právě jemu budou na zápas s Brentfordem chybět Arthur, Diogo Jota, Luis Díaz, Roberto Firmino, Curtis Jones, James Milner a nejspíš i Andrew Robertson, který si v minulém zápase přivodil svalové zranění.

Vsaďte si zde

Brentford - Liverpool tipy

Poslední vzájemné zápasy

16.1. 2022 | Liverpool 3:0 Brentford

25.9. 2021 | Brentford 3:3 Liverpool

Často kladené otázky Brentford – Liverpool tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 2.1. v 18:30 na Gtech Community Stadium.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici Canal+ Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u Skylinku.

Vsaďte si zde

Dne 31. prosince 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.