Tipy

Brazílie – Srbsko tipy na Mistrovství světa 2022

Brazílie a Srbsko se připravují na vzájemný souboj poprvé od roku 2018, kdy se oba týmy střetly na mistrovství světa v Rusku. Toto bude první střetnutí skupiny G. Naše tipy na tento zápas si můžete přečíst v tomto článku:

Kurzy uvedené v tomto článku se mohou neustále měnit až do úvodního hvizdu. Proto si je raději ověřujte na stránkách sázkových společností, které jsme uvedli.

Brazílie – Srbsko tipy

Brazílie dokázala získat dvě výhry bez odpovědi Srbska, kdykoli nastoupila proti tomuto soupeři. I v posledním mistrovství světa dokázala Brazílie vychytat vítězství v obou poločasech. Pětinásobní šampioni vstupují do hry s velkým očekáváním a mají tým, který je nesmírně bohatý na hloubku a talent. Herní plán Srbska se může z velké části točit kolem toho, že zabrání Brazílii hrát jejich přirozenou hru, ale je nepravděpodobné, že tak budou dělat dlouho. Srbsko nedalo proti Brazílii gól v obou zápasech.  Brazílie by měla ve svém úvodním utkání pohodlně vyhrát.

Analýzy zápasu Brazílie – Srbsko

Brazílie začíná mistrovství světa jako silný favorit s Francií a Argentinou. Pětinásobní šampioni soutěž nevyhráli od roku 2002, ale ve třech z posledních čtyř ročníků se dostali za čtvrtfinále. Brazílie opět vstupuje na mistrovství světa s hvězdným týmem, který je schopen při svém dni porazit jakéhokoli soupeře. Brazílie, jako vždy, má na svých bedrech obrovský tlak, aby vyhrála mistrovství světa jak ze strany fotbalových fanoušků, tak odborníků z celého světa. Neymar věří, že to bude pravděpodobně jeho poslední mistrovství světa, ale ve věku 30 let má hvězda PSG stále čas, aby se dostala na mistrovství světa v roce 2026.

Srbsko se snaží dostat přes skupinovou fázi poprvé od roku 1998, kdy se tým dostal do osmifinále. Od té doby se Srbsku stále nedaří dostat se přes skupinové fáze. Pro ročník 2022 v Kataru není úkol o nic jednodušší, protože tým otevírá soutěž zápasem s pětinásobným šampionem. Srbsko se bude dívat na takové jako Mitrovic a Vlahovic do útoku a Milinkovice-Savice ve středu zálohy, aby poskytli jiskru týmu, jehož nejslabší pozice je v obranných řadách.

Vsaďte si zde

Brazílie - Srbsko tipy

Sázky na zápas Brazílie – Srbsko (Fortuna)

Naším tipem je, že Brazílie vstřelí gól v prvním poločase. Na to je výhodný kurz – 1.60

Výsledek v prvním poločase

  • Brazílie – 2.04
  • Remíza – 2.43
  • Srbsko – 6.40

Kolik v zápase padne gólů?

  • Méně než 2,5 – 2.10
  • Více než 2,5 – 1.78

Vstřelí oba týmy branku?

  • Ano – 1.85
  • Ne – 1.91

Padne v obou poločasech gól?

  • Ano – 2.10
  • Ne – 1.71

Vsaďte si zde

Predikce zápasu Brazílie – Srbsko

Brazílie sice jde do tohoto zápasu jako favorit, ale Srby bychom letos neměli podcenit. Myslíme si, že tým z jihoamerického kontinentu vyhraje, ale Srbové se budou snažit jim nic nedarovat. Bude to souboj dvou silných ofenzív, i proto očekáváme velké množství gólů.

Předpokládané sestavy Brazílie – Srbsko

Podle získaných informací jsme se pokusili předpovědět sestavy zápasu Brazílie – Srbsko. Pro oba týmy jde o první zápas na mistrovství světa 2022, takže bychom neměli být svědky žádných senzací, co se týče základních sestav. V Brazílii stojí za pozornost Neymar a v týmu jejich rivalů Vlahovič.

Brazílie: Alisson – Militao, Marquinhos, Thiago Silva, Alex Sandro – Casemiro, Bruno Guimaraes – Rafinha, Neymar, Vinicius Jr. – Richarlison

Srbsko: Rajkovič – Milenkovič, S. Mitrovič, Pavlovič – Živkovič, Lukič, Milinkovič-Savič, Mladenovič – Tadič – Vlahovič, A. Mitrovič

Brazílie je favoritem na vítězství MS a myslíme si, že si se Srby poradí. Očekávalo se, že by Argentina mohla být silnější než Brazilci, ale Messi a spol. selhali už při zápase proti Saúdské Arábii. Tím se šance Brazilců v očích odborníků zvýšily.

Často kladené otázky Brazílie – Srbsko Tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 24.11. v 20:00 na stadionu Lusail

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici ČT Sport. Tato stanice odvysílá celkem 46 z 64 skupinových zápasů. Zbytek odvysílá stanice Nova. 14 z nich bude společně na Nově i na ČT Sport.

Kde si na zápas vsadit?

V ČR si na tento zápas můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří. V tomto článku jsme výše zmínili ty nejznámější a to Fortunu a Betano, protože tyto dvě sázkové kanceláře nabízí výhodné kurzy a další různé bonusy.

Vsaďte si zde

Dne 22. listopadu 2022
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.