Tipy

Wimbledon 2022: Bouzková – Riskeová

Marie Bouzková nás nepřestává překvapovat a ukazuje, že má na víc než na současné 66. místo ve světovém žebříčku. Ve třetím kole na Wimbledon 2022 ji ale čeká silná soupeřka Riskeová.

Bouzková – Riskeová tipy na zápas

V pátek bude muset Bouzková podat opravdu skvělý výkon, jestli chce pomýšlet na postup do 4. kola na nejprestižnějším tenisovém turnaji Wimbledon 2022.

Bouzková - Riskeová
Bouzková – Riskeová tipy

Tenistka, která měla minimální šanci dostat se vůbec přes první kolo, nás nepřestává překvapovat. Marie Bouzková v prvním kole dokázala ve 3 setech zdolat Collinsovou, osmou nejlepší hráčku světa. Po bitvě 5:7 6:4 6:4 nás přesvědčila o tom, že má chuť hrát a chce se dostat co nejdál. V druhém kole si poměrně hladce poradila s další Američankou – Li. Ta je v žebříčku umístněna stejně jako Bouzková, ale česká hráčke projevuje mnohem lepší kvalitu hry. Zápas se skončil 6:0 6:3 a Bouzková tak postoupila do třetího kola, co je zatím její nejlepší výsledek na Wimbledonu.

Riskeová měla zatím proti sobě výrazně slabší soupeřky, takže její postup se očekával. V prvním kole zdolala In-Albonovou a v druhém Chwalinskou.

Kde a v kolik hodin se bude zápas hrát?

Utkání je na programu v pátek v poledne, opět na trávníku anglického klubu All England Club v Londýně.

Bouzková – Riskeová živé vysílání

Možnost sledovat tento zápas budete mít buď na televizní stanici Eurosport, nebo na internetu v rámci živého přenosu v sázkových kancelářích.

Bouzková – Riskeová vzájemné statistiky

Tyto dvě hráčky se zatím nikdy v historii neutkali, proto budou mít v pátek premiéru. Jelikož je favoritkou opět americká hráčka, pro Bouzkovou je výhoda, že zatím nemají společnou historii. Může tak Riskeovou překvapit a provést něco podobného jako v prvním kole proti Collinsové.

Soupeřka ve čtvrtém kole na Wimbledon 2022

Kdyby se Bouzkové povedl malý zázrak a přes Riskeovou by postoupila, tak ve čtvrtém kole by měla úkol o něco lehčí. Vítězka tohoto zápasu se pak utká buď s Číňankou Zhangovou nebo s Garciovou z Francie. Obě hráčky jsou papírově slabší než Riskeová, proto by další případní postup mohl být o něco reálnější.

Často kladené otázky

  • Kde se zápas koná?

Bouzková se v pátek postaví proti Riskeové na dvorci klubu All England Club v Londýně.

  • Koho v tomto zápase favorizují kurzy?

V duelu Bouzková – Riskeová tipy dávají přednost Američance Riskeové.

  • Kde si můžu na zápas vsadit?

Jestli si chcete tento duel užít o něco víc, tak doporučujeme využít služeb jedné z důvěryhodných sázkových kanceláří, a to například Fortuna, SynotTip nebo Betano.

On 29th Červen 2022