Tipy

Wimbledon 2022: Bouzková – Jabeurová tipy

Marie Bouzková nás každým zápasem překvapuje, a aktuálně je to poslední české želízko v ohni na Wimbledon 2022. Ve čtvrfinále se utká s Ons Jabeurovou z Tuniska.

Bouzková – Jabeurová tipy na zápas

Asi nikdo nečekal, že Bouzková se dostane až do čtvrtfinále, ale opravdu to není sen. Zde ale na ní čeká světová dvojka, a momentálně nejvýš nasazená hráčka ze zbylých 8 tenistek, Ons Jabeurová.

Bouzková - Jabeurová
Bouzková – Jabeurová tipy

V prvních třech kolech si Bouzková poradila s Američankama, přičemž nejvíc se trápila v prvním kole proti Collinsové. Na turnaji ale potkává jenom lépe umístněné hráčky, které ale dokáže vždy překvapit a porazit. Ve čtvrtfinále ale narazí na Ons Jabeurovou z Tuniska, která ale už nic nenechá na náhodu. Bouzková ve čtvrtém kole porazila Garciaovou 7:5 6:2 a zajistila si tak postup do čtvrtfinále.

Jabeurová na Wimbledonu 2022 hladce přešla přes první 3 soupeřky a ve čtvrtém kole narazila na Mertensovou, která jí dala více zabrat, ale stejně dokázala zvítězit 7:6 6:4. Přesto ale neztratila ani jeden set a hodlá v této sérii pokračovat. Proto Marii Bouzkovou čeká nelehký úkol, kde ale nemá co ztratit. I když pohraje, tak si výrazně vylepší svou bilanci na Wimbledonu.

Kdy a kde se zápas hraje?

Čtvrtfinále se bude hrát v 16:30 na kurtech londýnského klubu All England Club.

Bouzková – Jabeurová živé vysílání

Tak jako každý zápas na Wimbledon 2022, tak i tenhle budete mít možnost sledovat buď na Eurosportu nebo prostřednictvím live přenosu na stránkách sázkových kanceláří.

Bouzková – Jabeurová vzájemné statistiky

Bouzková ještě neměla tu čest proti Jabeurové hrát, ale již v úterý se to všechno změní. Historicky první zápas těchto dvou tenistek se zapíše do historie a odstartuje se série jejich vzájemných útkání, které do budoucna budou určitým vodítkem.

Soupeřka v semifinále

Jestli by se Bouzkové díky malému zázraku povedlo postoupit do semifinále, tak by v něm měla mnohem jednodušší úkol. Potencionální soupeřky v semifinále jsou Němky – buď Mariová nebo Niemeierová. Obě jsou umístněny kolem 100. mista světového žebříčku, takže proti světové dvojce to je výrazní rozdíl.

Často kladené otázky

  • Kde se bude čtvrtfinálový zápas hrát?

Čtvrtfinále na Wimbledon 2022 se bude již tradičně hrát na trávníku anglického klubu All England Club v Londýně.

  • Kdo je v zápase favoritem?

V zápase Bouzková – Jabeurová tipy v tom mají poměrně jasno – suverénní favoritkou je Ons Jabeurová z Tuniska.

  • Kde bych si mohl na tento zápas vsadit?

Když máte chuť si na zápas vsadit, tak doporučujeme využít služeb jedné z ověřených sázkových kanceláří, jako například Betano, Fortuna nebo SynotTip.

On 4th Červenec 2022