Tipy

Bohemians – Viktoria Plzeň : Fortuna Liga 2022 tipy zápasu

Jeden ze zajímavějších zápasů 10. kola Fortuna Ligy se bude hrát mezi Bohemians a Viktorií Plzeň.

Bohemians – Viktoria Plzeň tipy na zápas

Bohemka je na tom letos až překvapivě dobře, proto není kurz na její vítězství proti favoritům z Plzně až tak nepříznivý.

Bohemians - Viktoria Plzeň
Bohemians – Viktoria Plzeň tipy

O kvalitách Viktorie Plzeň ani nemusíme mluvit, jelikož je opět na čele tabulky, a to má ještě k dobru jeden zápas. Kurzy tedy jasně stojí na její straně.

Analýza zápasu Bohemians – Viktoria Plzeň

Bohemians mají letos lepší a horší zápasy, ale zatím převažujou ty lepší výkony. Z devíti zápasů dokázala Bohemka vyhrát až 4, prohrála jenom 2 a remizovala ve 4 případech. Aktuálně má tak 14 bodů, tak jako i další 4 týmy. Pomalu ale jistě se dostáváme do fáze, kdy je každý jeden bod důležitý, proto by remíza doma proti Plzni byla skutečně významná. Největší význam v letošní sezoně pro Bohemku měla remíza s pražskou Spartou, a to dokonce z pozice hostů. V posledním zápase vyhrála Bohemka 1:0 proti Pardubicím, co se ale očekávalo, jelikož Pardubice jsou na posledním místě v tabulce.

Viktoria Plzeň zatím zaváhala jenom jednou, a to v prvním zápase proti Teplicím. Trenér Bílek dobře ví co dělá, a proto VIktorka tahá vítěznou šňůru bez prohry již 7 zápasů. Právem jí tak patří první místo v tabulce s náskokem 3 bodů, a s faktem, že ještě má k dispozici odložený zápas proti Brnu. Viktorka si tak jde letos opět po titul, o čem nás přesvědčila i v zápase proti druhé Slavii, kterou doma dokázala porazi 3:0. Bohemka by tak neměla být problémem.

Poslední vzájemné zápasy

Pražská Bohemka a plzeňská Viktorka se utkali celkově v 34 zápasech, ale Bohemians dokázali vyhrát jenom 7 z nich. Viktorka na druhé straně dominovala v až 19 zápasech a remíza se mezi těmito týmy zrodila jenom 8x.

27. 11. 2021 | Bohemians – Viktoria Plzeň 0:6

1. 8. 2021 | Bohemians – Viktoria Plzeň 1:2

21. 2. 2021 | Bohemians – Viktoria Plzeň 1:3

19. 9. 2020 | Bohemians – Viktoria Plzeň 1:4

1. 12. 2019 | Bohemians – Viktoria Plzeň 0:1

Bohemians – Viktoria Plzeň Fortuna Liga živé vysílání

Určitě byste si rádi tento zápas zapli i živě, ale na ČT Sport jej budete hledat zbytečně. Česká Televize letos nemá na Fortuna Ligu práva, proto bude živé vysílání k dispozici jenom na Fortuna TV nebo O2 TV. Zápas se bude hrát v sobotu 1. 10. 2022 v 16. hodin.

Často kladené otázky

Kde se toto utkání hraje?

Sobotní duel se bude hrát na pražském stadionu Ďolíček, který má kapacitu pro 6 300 diváků.

Kde si můžu na toto utkání vsadit?

Možnost vsadit si na tento zápas máte samozřejmě v každé sázkové kanceláři, my ale doporučujeme využít jednu z těch ověřených – SynotTip, Fortuna a Betano.

Koho v utkání Bohemians – Viktoria Plzeň tipy favorizují?

Jasným favoritem v sobotu budou hosté z Viktorie Plzeň.

Dne 29. září 2022
Napsal : Tomas