Tipy

Bohemians – Sparta tipy na Fortuna:Ligu

Dva týmy v dobré formě se utkají v zápase pražských týmů. Ve Vršovicích nás čeká zápas čtvrtého Bohemians a třetí Sparty. Naše Bohemians – Sparta tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bohemians – Sparta tipy

Více než 2,5 gólu

V posledním zápase se oběma týmům střelecky dařilo a myslíme si, že nějaká menší přestřelka přijde i v tomto zápase. Více než 2,5 gólu padlo v zápasech Sparty v pěti z posledních sedmi zápasů a v tomto zápase by tomu mohlo být, vzhledem k jejich útočné síle, podobně.

Oba týmy vstřelí gól

Sparta neudržela čisté konto v šesti z posledních sedmi zápasů. Bohemians bylo v tomto ohledu lepší a od návratu české nejvyšší soutěže nedostalo ani gól, ale my si myslíme, že se proti němu Sparta prosadí stejně jako Bohemians.

Bohemians - Sparta tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Bohemians – Sparta

Bohemians

Bohemians ve svém posledním zápase dokázalo porazit Hradec Králové výsledkem 2:0. Svým prvním gólem v sezóně se prosadil obránce Lukáš Hůlka zkraje zápasu, na konci první půle ještě zvýšil na 2:0 Václav Drchal, který proti Spartě bude chybět kvůli tomu, že z ní v Bohemians hostuje. Daniel Kostl dostal v druhém poločase druhou žlutou kartu, a tak bude proti Spartě chybět. Dále by Bohemce mohl chybět Martin Hála, Antonín Křapka, Jan Morávek a Tomáš Necid, kteří se zotavují ze zranění.

Sparta

Sparta ve svém posledním domácím zápase dokázala vyhrát nad Mladou Boleslaví vysoko 4:1. Ze začátku Sparta prohrávala, když dal ve třetí minutě gól Tomič. Za tři minuty však dokázala srovnat nová posila Sparty, Kaan Kairinen. Ještě do přestávky dokázal Spartu dostat do vedení z penalty, kterou zavinil střelec prvního gólu Michal Tomič, se trefil Ladislav Krejčí. Ve druhém poločase Sparťané docela dominovali a zaslouženě se ke konci utkání dvakrát prosadil Martin Minchev. Spartě bude na zápas proti Bohemce chybět Jakub Pešek, Asger Sorensen, Ondřej Čelůstka a nejspíš také Casper Hojer, Jakub Jankto a nová posila, Qazim Laci.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

27.8. 2022 | Sparta 1:1 Bohemians

12.12. 2021 | Sparta 5:1 Bohemians

14.8. 2021 | Bohemians 1:1 Sparta

23.5. 2021 | Bohemians 1:2 Sparta

30.1. 2021 | Sparta 0:1 Bohemians

Často kladené otázky Bohemians – Sparta tipy

Kdy a kde se bude hrát?

Bude se hrát 12.2. v 18:00 na Městském stadionu v Ďolíčku.

Kde můžu zápas sledovat?

V Česku můžete zápas sledovat na stanici O2 TV Sport, kterou si v Česku můžete předplatit u O2 TV.

Vsaďte si zde

Dne 10. února 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.