Tipy

Bohemians – Slovácko tipy na Fortuna:Ligu

Zápas Bohemians – Slovácko bude jedním z nejdůležitějších ve skupině o titul. Může rozhodnout o čtvrtou pozici v pohárech, protože jde o přímý souboj o čtvrté místo. Naše Bohemians – Slovácko tipy si můžete přečíst v tomto článku:

Bohemians – Slovácko tipy

Neprohra Slovácka

Oba týmy si před koncem sezóny nevybraly ideální formu, ale Bohemians bylo v posledním zápase opravdu marné, přičemž Slovácko remizovalo proti favoritovi. Slovácko je navíc v této fázi sezóny a ve skupině o titul mnohem zkušenější než Bohemka a my si myslíme, že tento zápas Slovácko vzhledem k jeho důležitosti neprohraje.

Oba týmy vstřelí gól

Myslíme si, že nám vyjde i tento tip, protože u obou týmů v poslední době padá velké množství gólů. Z posledních deseti vzájemných zápasů jsme osmkrát viděli góly na obou stranách. V zápasech Slovácka to bylo ve čtyřech z posledních pěti a u Bohemky jsme zaznamenali aspoň tři góly ve všech sedmi posledních zápasech.

Bohemians - Slovácko tipy

Vsaďte si zde

Analýza zápasu Bohemians – Slovácko

Bohemians

Bohemians zažilo v posledním zápase jedno z nejhorších Vršovických derby za poslední roky a se svým největším rivalem prohrálo velkým debaklem 0:6. Klokanům bude v důležitém zápase se Slováckem chybět Petrák, Shejbal a Čermák.

Slovácko

Slovácko v posledním zápase remizovalo s Plzní. Bylo horší než soupeř a na výsledek 2:2 stačily dvě střely na bránu. Plzeň měla téměř dvakrát více šancí, ale Slovácko v domácím prostředí nedokázali porazit a Slovácko se tak přiblížilo Bohemce na bod. Slovácku bude chybět Doski, Kohút a Reinberk.

Vsaďte si zde

Poslední vzájemné zápasy

2.4. 2023 | Bohemians 1:0 Slovácko

1.3. 2023 | Slovácko 1:2 Bohemians

9.10. 2022 | Slovácko 2:4 Bohemians

19.3. 2022 | Bohemians 1:2 Slovácko

23.10. 2021 | Slovácko 1:0 Bohemians

Často kladené otázky Bohemians – Slovácko tipy

Kdy a kde se bude hrát tento zápas?

Zápas Bohemians – Slovácko se bude hrát 14.5. v 18:00 v Ďolíčku.

Kde můžu sledovat tento zápas?

Zápas můžete sledovat na stanici O2TV Sport, kterou si lze předplatit u O2 TV.

Jaká je pozice těchto dvou týmů v ligové tabulce?

Bohemka stále drží čtvrté místo před Slováckem, ale to se postupně přibližuje. Slovácko na pohárovou Evropu, tedy na Bohemku na čtvrtém místě, ztrácí pouhý bod a tento zápas by o tomto umístění mohl rozhodnout.

Vsaďte si zde
Dne 12. května 2023
Napsal : Vojta G.

Velký fanoušek sportů a hlavně fotbalu. Fanoušek Barcelony a českého národního týmu. S psaním originálních textů mám pár letou zkušenost. Stejně tak se sázením, u kterého v mých článcích přináším tipy.